هزینه ساعتی نگهداری از دفتر زلنسکی چقدر است؟

© iStock.com / joytمیدان استقلال کی یف اوکراین
میدان استقلال کی یف اوکراین - اسپوتنیک ایران  , 1920, 19.11.2023
اشتراک
نخست وزیر سابق اوکراین: مقامات عالیرتبه فاسد اوکراین دولت را به وضعیت اسفناک کنونی سوق داده‌اند.
به گزارش اسپوتنیک، میکولا آزاروف نخست وزیر سابق اوکراین گفت که اوکراین بودجه هنگفتی را برای تأمین مخارج کارمندان دفتر ولادیمیر زلنسکی تخصیص داده است که باعث شده تا دولت به وضعیت اسفناک کنونی دچار شود.
وی در ادامه افزود: " تقریباً 58 هزار دلار در ساعت بیدن منظور هزینه می شود. من نمی دانم آیا اوکراینی ها می دانند که دفاتر زلنسکی و همدستانش از "کوارتال-95" که دفاتر زیادی را در ساختمان دفتر به اصطلاح ریاست جمهوری در بانکوا (خیابانی که دفتر زلنسکی در آن قرار دارد) اشغال کردند بودند، چقدر هزینه دارد؟
هزینه‌ای فوق العاده گران! بیایید به اعداد و ارقام نگاه کنیم، هر ساعت، اوکراین 2.1 میلیون گریونا (تقریباً 58 هزار دلار) برای مقامات عالیرتبه فاسد کشور هزینه می کند، که دولت را به وضعیت اسفناک کنونی سوق داده‌اند".
زلنسکی - اسپوتنیک ایران  , 1920, 17.11.2023
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
زلنسکی اعتراف کرد که ارتش اوکراین بدون کمک غرب مجبور به عقب نشینی خواهد شد
آزاروف در صفحه خود در فیس بوک (فعالیت متا - شبکه های اجتماعی فیس بوک و اینستاگرام در روسیه به عنوان شبکه‌های افراطی ممنوع است) خاطرنشان کرد که در پس زمینه این اطلاعات، این خبر مبنی بر اینکه دانشجویان اوکراینی که در خارج از کشور تحصیل می‌کنند به زودی از بورسیه محروم خواهند شد اقدامی کفرآمیز است.
گفتنی است، میخائیل وینیتسکی، معاون وزیر آموزش و علوم اوکراین روز 18 نوامبر گفت که مقامات قصد دارند پرداخت بورسیه تحصیلی به دانشجویانی که اوکراین را ترک کرده اند و در خارج از کشور تحصیل می کنند لغو کنند، در حالی که بورسیه تحصیلی برای کسانی که در داخل کشور در حال تحصیل هستند افزایش خواهد یافت.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала