سرنگونی یک پهپاد دیگر اوکراینی در استان بلگوراد روسیه

© Sputnik / Alexey Malgavko /  مراجعه به بانک تصاویر Офицеры полка противовоздушной обороны вооруженных сил РФ во время боевого дежурства за пультом управления зенитно-ракетного комплекса С-400 "Триумф" в Крыму
Офицеры полка противовоздушной обороны вооруженных сил РФ во время боевого дежурства за пультом управления зенитно-ракетного комплекса С-400 Триумф в Крыму - اسپوتنیک ایران  , 1920, 13.08.2023
Telegram
وزارت دفاع روسیه خبر از سرنگونی یک پهپاد در استان بلگوراد داد و افزود که خسارتی صورت نگرفته است.
به گزارش اسپوتنیک، وزارت دفاع فدراسیون روسیه اعلام کرد که سیستم های پدافند ضد هوایی کشور یک پهپاد اوکراینی دیگر را بر فراز استان بلگوراد سرنگون کرده اند.

این وزارتخانه تصریح کرد: "د تاریخ 13 آگوست حدود ساعت 13:30 به وقت مسکو یک تلاش دیگر رژیم کی یف برای انجام حمله تروریستی به مراکز در خاک فدراسیون روسیه با استفاده از پهپاد، حنثی گردید".

به گفته این نهاد، خسارات یا تلفاتی در نتیجه این عملیات ایجاد نشده است.
اندکی پیش نیز امروز نیروهای مسلح اوکراین دو بار تلاش کرده بودند که با استفاده از پهپاد به استان بلگوراد حمله کنند. این حوادث در ساعت 04:00 و 11:00 به مسکو اتفاق افتاده بودند که نظامیان روس موفق شده بودند هر دو ریز پرواز را منهدم نمایند.
پهپاد - اسپوتنیک ایران  , 1920, 13.08.2023
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
انهدام پهپادهای اوکراینی بر فراز مناطق بلگورود و کورسک روسیه
نظامیان اوکراینی بشکل مستمر مناطق مرزی خاک روسیه را با حملات پهپادی مورد حمله قرار داده و در آن ها دست به عملیات خرابکاری می زنند. در استان بلگوراد حالت زرد خطر تروریستی اعمال شده است. این حالت در برگیرنده تقویت فعالیت ارگان های نظامی- امنیتی، انجام بازرسی در ایستگاه های راه آهن و مراکز عمومی، انتقال سازمان های پزشکی – درمانی به آماده باش بیشتر و تقویت نگهبانی از مراکز راهبردی می باشد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала