Микрофон с символикой радио Sputnik - اسپوتنیک ایران  , 1920
نگاه ویژه اسپوتنیک

زلنسکی، و تحریف جنایت هیروشیمای ارباب آمریکائیش

زلنسکی
زلنسکی - اسپوتنیک ایران  , 1920, 23.05.2023
Telegram
در طول عملیات ویژه نظامی روسیه در اوکراین، یکی از مسائل بسیار مهمی که برای جهانیان افشا گردیده، اقدامات ضد بشری و ضد انسانی نئونازی های رژیم زلنسکی در اقدام برای استفاده از مردم به عنوان سپر انسانی بوده است.
زلنسکی، رئیس رژیم کی یف، در اظهاراتی مضحک، تبلیغاتی و دروغین در حالی در اجلاس رهبران گروه 7 در ژاپن، آرتیوموفسک( باخموت) را با هیروشیما مقایسه کرد، که بُعد دیگری از اوج دروغگویی و صحنه گردانی او در نمایش خونبار کاخ سفید در اوکراین مشخص گردید.
در این راستا تبیین چند نکته در خصوص وقاحت زلنسکی، بسیار ضروری است:
1) در حالی که رژیم جنایتکار آمریکا در شش و نُه آگوست 1945 در اوج قساوتی جنون آمیز و وحشیانه ، ابتدا با انجام اولین آزمایش اتمی جهان بر روی انسان های بی گناه در هیروشیما و سپس در ناکازاکی بیش از 200 هزار غیر نظامی و 20 هزار نظامی ژاپنی را بی رحمانه کشت و البته تا کنون مقامات آمریکایی با کمال گستاخی هیچ عذرخواهی و اعلام پشیمانی از این جنایت ننموده اند ، اکنون زلنسکی مهره دست نشانده کاخ سفید در برابر اربابان آمریکایی خود با سرپوش گذاشتن بر جنایت آمریکا و تغییر جای متهم و بی گناه در صدد فریب افکار عمومی در خصوص ریشه آمریکایی بحران اوکراین است.
2) عامل ویرانی هیروشیما و آرتیوموفسک( باخموت) هر دو آمریکا و سیاست های ماجراجویانه و جاه طلبانه کاخ سفید است که در این بازه زمانی توسط مهره بی ارده ، وابسته و ضد مردمی همچون زلنسکی و پشتیبانی نئونازی های آزوف و ناتو در حال اجرا است.
سفارت روسیه در ایالات متحده آمریکا - اسپوتنیک ایران  , 1920, 22.05.2023
آنتونوف: آمریکا باید در انتظار پاسخ روسیه باشد
3) طی بیش از یک سال گذشته در طول عملیات ویژه نظامی روسیه در اوکراین، یکی از مسائل بسیار مهمی که برای جهانیان افشا گردیده، اقدامات ضد بشری و ضد انسانی نئونازی های رژیم زلنسکی در اقدام برای استفاده از مردم به عنوان سپر انسانی بوده است، به عبارتی رژیم زلنسکی با بهره گیری از مردم غیر نظامی و بی دفاع به عنوان سپر انسانی و ممانعت از خروج آنها در مناطق درگیری و سنگر گرفتن پشت سر مردم همواره تلاش نموده تا از این فرصت بر استحکام مواضع خود بیفزاید و به علت اطلاع از رویکرد بشر دوستانه ارتش روسیه با بهره گیری از فرصت سپر انسانیبه اقدمات آفندی خود علیه مواضع روسیه بپردازد.
در همین راستا نیز هم اخیرا تعداد قابل توجهی از پناهجویان ساکن در آرتیوموفسک در گفتگو های خود با رسانه ها به این مساله اشاره نموده اند و هم در سایر مناطق عملیاتی آزاد شده مانند ماریوپل، خرسون، زاپاروژیه و ... شاهد همین رویه ضد بشری ارتش فاشیستی رژیم کی یف در استفاده از غیر نظامیان به عنوان سپر انسانی بوده ایم.
4) در تمام طول مدت عملیات ویژه نظامی روسیه، روسها حداقل چهار گذرگاه بشردوستانه برای خروج امن غیر نظامیان از محدوده درگیری ها تدارک دیدند، و با هدایت نیروهای نظامی روسیه مردم مناطق درگیری با امنیت یا به خاک روسیه و یا به بخش های دیگر بنا به علاقه خودشان منتقل شدند، در این میان رژیم نئونازی کی یف، همواره مانع تحقق این کریدورهای بشر دوستانه شد و صدها مورد نقض آتش بس توسط اوکراین در همین مسیرهای بشردوستانه و حمله به مردم غیر نظامی بودیم، طرح آتش بس یک جانبه روسیه در هفتم ژانویه به مناسبت میلاد حضرت مسیح علیه السلام و انجام مناسک مذهبی مردم یکی دیگر از ابتکار عمل های انسان دوستانه روسیه بود که توسط رژیم کی یف مورد نقض قرار گرفت.
بوریس پیستوریوس، وزیر دفاع آلمان - اسپوتنیک ایران  , 1920, 21.04.2023
وزیر دفاع آلمان حمله نیروهای مسلح اوکراین به خاک روسیه را "عادی" دانست
5) در طی بیش از یک سال گذشته که غرب به رهبری آمریکا بیش از یکصد پنجاه میلیارد دلار انواع کمک های مالی نقدی و تسلیحات متنوع و پیشرفته نظامی در اختیار رژیم کی یف برای گسترش جنگ افروزی داده و زلنسکی همچون گدایان دوره گرد تحت اسکورت امنیتی ناتو، به کشورهای مختلف سفر می نماید و به جمع آوری اعانه و ایراد سخنرانی های پوشالی و جنگ افروزانه مشغول است، حتی یک بار هم شاهد نبودیم زلنسکی در سخنانش به مباحث دریافت کمک های بشردوستانه، پزشکی، دارویی و عام المنفعه برای مردم مناطق درگیری بپردازد و در تمام این مدت ا، ارتش روسیه بوده که با ارسال هزاران تن انواع مواد غذایی، بهداشتی، ایجاد بیمارستان های صحرایی و ... به کمک مردم جنگ زده از سیاست های آمریکا شتافته و باند تبهکاران کی یف، فقط مشغول اختلاس و زر اندوزی از میلیاردها دلار پول بدون حساب بوده اند که گاهی به اندازه ای میزان فساد نزدیکان زلنسکی افزایش یافته که اخبار آن توسط خبرنگاران آزاد غربی با انتقاد منتشر و افشا شده است.
6) همین دو هفته قبل بود که برای چندمین بار نیروهای اوکراینی با موشک باران مناطق مسکونی و پرجمعیت دونباس، دهها زن، کودک و سالخورده را به فجیع ترین وضع کشتند و تقریبا هر هفته اخبار متعددی از حملات خمپاره ای و موشکی نیروهای ارتش اوکراین به بیمارستانها، مراکز خرید، مدارس و... در دونباس هستیم، اقداماتی که به مصداق بارز جنایات جنگی عمدی و نسل کشی طبقه بندی می گردد.
اسیرجنگی اوکراین درباره موشک باران زندان یلنوفکا می گوید + ویدئو - اسپوتنیک ایران  , 1920, 08.08.2022
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
اسیرجنگی اوکراین درباره موشک باران زندان" یلنوفکا" می گوید + ویدئو
7) به گواه همه تحلیلگران نظامی آزاد در جهان، اگر ارتش روسیه مدیریت و حفاظت از نیروگاه اتمی زاپاروژیه را بر عهده نمی گرفت ، شاهد یک فاجعه بزرگ اتمی توسط نیروهای زلنسکی در منطقه بودیم لکن، با گستره چتر حفاظتی روسیه بر نیروگاه اتمی زاپاروژیه بخش عمده ای از موشک پراکنی ها و حملات تروریستی اوکراین مدیریت شد و اگر این تدبیر روسیه اتخاذ نمیشد امروز اروپا با بزرگترین فاجعه اتمی قرن مواجه می گردید.
8) امروز بر همگان مشخص شده یکی از تئوری های مخفی نیروهای رژیم کی یف، استفاده از بمب کثیف می باشد و اسناد و مدارک متعددی از دستیابی نئونازی ها به مواد رادیواکتیو قابل استفاده برای بمب های کوچک هسته ای و انواع مواد میکروبی برای ساخت سلاح های شیمیایی بدست آمده و تلاش اوکراین برای بهره گیری از تروریسم هسته ای فاش گردیده، اقدامی که برگ دیگری از تروریستی بودن رژیم کی یف را نمایان می نماید.
لازم است یادآوری نمایم که 15 مهرماه 1401 بود که زلنسکی در گفتگویی با یک اندیشکده استرالیایی خواستار حمله پیش دستانه اتمی ناتو به روسیه شده بود، به عبارتی برای نخستین بار یک ، مقام حکومتی خواستار استفاده از سلاح هسته ای علیه کشوری دیگر شد، این سخنان زلنسکی بیانگر خوی وحشی گرایانه زلنسکی است و اگر ارتش اوکراین دسترسی به سلاح اتمی داشت تا کنون دهها بار از این سلاح بدون هر نوع ملاحظه ای استفاده نموده بودند، لذا، می بینیم که بزرگترین شبکه تروریستی جهانی ، امروز با محور عروسک خیمه شب بازی همچون زلنسکی تحت فرماندهی آمریکا در اوکراین رخنه کرده و برای تحقق امیال شیطانی خود از انجام هیچ جنایتی رو گردان نخواهند بود.
لاوروف - اسپوتنیک ایران  , 1920, 17.05.2023
لاوروف: رهبری فعلی آلمان ژن نازی ها را به ارث برده است
9) آزاد سازی سرزمین تاریخی آرتیوموفسک، و باز گشت آن به سرزمین مادری اش روسیه، با توجه به پشتیبانی تمام عیار و همه جانبه غرب از نئونازی های اوکراین و حضور هزاران مزدور خارجی، مستشار و فرمانده نظامی زبده انگلیسی، فرانسوی، آمریکایی، لجستیک قوی و تامین اطلاعاتی ، بزرگترین شکست ناتو در برابر روسیه محسوب می گردد و نوید دهنده ادامه پازل پیروزی های بعدی و آزاد سازی بقیه سرزمین های مادری روسیه از چنگال نئونازی های رژیم کی یف خواهد بود.
این شکست سنگین غرب در برابر بخش کوچکی از توانِ رزم روسیه، اردوگاه و اتاق فکر جبهه غربی را بهم ریخته و در همین راستا است که زلنسکی که میدان واقعی جهانی را با صحنه ( سن) نمایش و تئاتر اشتباه گرفته برای انحراف افکار عمومی جهانیان از شکست سنگین غرب در میدان آرتیوموفسک، با طرح مضحک شباهت باخموت و هیروشیما، در صدد تحریف تاریخ و فرافکنیی مبتذل بر آمد که در این نمایش هم توسط حاظران میدان حقیقی جهانی مورد استهزا قرار گرفت.
10) در پایان ضروری‌ است یادآوری نمايم همانطور که چامسکی، نظریه پرداز مشهور آمريکايی تصريح نمود، روس‌ها در نبرد اوکراین بسیار خویشتندارانه و بشر دوستانه در حال مبارزه با رژیم نئونازی تحت فرماندهی غرب هستند و از هیچ سلاح و روش نامتعارف جنگی استفاده نکرده اند، بر عکسِ آمريکايی ها که در هر جنگ خصوصا جنگ عراق ، افغانستان و البته یمن،میلیونها انسان بی گناه را بی رحمانه کشتند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала