یک کارشناس اعلام کرد که چه شخصی در ورای درخواستهای زلنسکی برای دریافت هواپیما قرار دارد

© Photo / The Presidential Office of UkraineПрезидент Украины Владимир Зеленский во время своего визита в Донецкий и Харьковский район
Президент Украины Владимир Зеленский во время своего визита в Донецкий и Харьковский район - اسپوتنیک ایران  , 1920, 26.01.2023
Telegram
لئونکوف: زلنسکی مستقل نیست، ایالات متحده آمریکا در ورای درخواست های وی برای ارسال تسلیحات قرار دارد.
الکسی لئونکوف کارشناس نظامی اعلام کرد که درخواستهای زلنسکی برای ارسال موشک و هواپیما به اوکراین که بعد از تصمیم دولتهای غربی مبنی بر انتقال تانک به این کشور به زبان آمده اند، در قالبی قرار دارند که در واشنگتن تعیین شده اند، زیرا "سگ را دم آن کنترل نمی کند".
شایان ذکر است که چندی پیش ولادیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین در جریان گفتگوی خود باینس استوکلنبرگ دبیر کل ناتو از لزوم رفع مسدودیت ارسال موشک های با برد بالا صحبت به میان آورده و گفته بود که اوکراین به هواپیما های جنگنده نیاز دارد.
اختلافات قابل توجهی بین بایدن و زلنسکی به وجود آمده است - اسپوتنیک ایران  , 1920, 25.01.2023
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
نیروهای مسلح اوکراین برای ضد حمله آماده می شوند
لئونکوف اذعان کرد: "تمامی ادعاهای زلنسکی، مستقل از تصمیمات عقلی شخصی می باشند. آنها بع این بستگی دارند که چه تصمیماتی توسط ایالات متحده متحدان آن در ناتو گرفته می شوند. گر در واشنگتن تصمیمی مبنی بر ارسال تسلیحات وجود ندارد، زلنسکی قر می ردگ"، التماس می کند و تهدید می کند. بلافاصله پس از اتخاذ تصمیم، وی مجدد درخواست می کند".
به گفته این کارشناس ادعاهای قبلی وی در خصوص بازگرداندن کریمه نیز از ادعاهای استاندارد بود و در قالب همان پارادایمی قرار دارد که برای وی در "واشنگتن" تعیین کرده اند.
وی یادآوری کرد که در دیدار نه چندان دور "رامشتاین 8" زیر دفاع آمریکا تاکید کرد که خوب می شود اگر ارتش اوکراین بواسطه رسال تسلیحات غربیبه موفقیت های بزرگی همچون قطع مسیر زمینی به کریمه، دست یابد. وی گفت: "این مشخص است که زلنسکی با تنظیم کردن خود با این اظهارات، بلافاصله اعلام کرد که ما این مسیر را قطع می کنیم، تنها به ما هواپیما و موشک و توپخانه بیشتر بدهید".
واکنش پسکوف به ارسال اسلحه توسط غرب به اوکراین - اسپوتنیک ایران  , 1920, 26.01.2023
گزارش و تحلیل
الایام فلسطین: "شوخی" خطرناک غرب، بازی با آتش در اوکراین
این کارشناس در انتها تصریح کرد: "اکر ایالات متحده بگویند که "ما کریمه را نخواهیم گرفت"، زلنسکی بلافاصله اعلام خواهد کرد که "ما دیگر کریمه را نخواهیم گرفت و به نتایج دیگری دست خواهیم یافت". زیرا که دم سگ را تکان نمی دهد، بلکه این سگ هست که دم خود را تکان می دهد".
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала