ناسیونالیست های اوکراینی از آتش بس بشردوستانه برای توان مندی مجدد نیروهای خود استفاده می‌کنند

© Sputnik / Mikhail Markiv /  مراجعه به بانک تصاویر ناسیونالیست های اوکراینی از آتش بس بشردوستانه برای توان مندی مجدد نیروهای خود استفاده می‌کنند
ناسیونالیست های اوکراینی از آتش بس  بشردوستانه برای توان مندی مجدد نیروهای خود استفاده می‌کنند - اسپوتنیک ایران, 1920, 11.03.2022
Telegram
وزارت دفاع روسیه اعلام نمود که نیروهای مسلح اوکراین و ملی گرایان از "حالت آتش بس" برای سازماندهی مجدد نیروها استفاده می کنند.
به گزارش اسپوتنیک، سرهنگ ژنرال میخائیل میزینتسف، رئیس مرکز کنترل دفاع ملی فدراسیون روسیه روز جمعه گفت، گردان‌های ملی و واحدهای ارتش اوکراین از رژیم سکوت برای سازماندهی مجدد و جابجایی تجهیزات نظامی استفاده می‌کنند.
ژنرال میزینتسف: "نتایج کنترل عینی دوباره نشان می‌دهد که "حالت اتش بس برای انتقال ساکنان محلی به مکان های امن" به طور فعال برای سازماندهی مجدد واحدهای نیروهای مسلح اوکراین و گردان‌های ملی در مواضع دفاعی و همچنین انتقال سلاح‌ها و تجهیزات نظامی به موقعیت‌های سودمندتر استفاده می‌شود".
وزارت دفاع روسیه: از ساعت ۱۰.۰۰ کریدور بشر دوستانه از کی یف باز است - اسپوتنیک ایران, 1920, 08.03.2022
وزارت دفاع روسیه: از ساعت ۱۰.۰۰ کریدور بشر دوستانه از کی یف باز است
این وزارتخانه یادآور شد که با در نظر گرفتن مسئولیت بخش بشردوستانه و تضمین امنیت خروج غیرنظامیان و اتباع خارجی که به زور توسط ملی گرایان در شهرک های محاصره شده نگهداری می شوند، از ساعت 10 صبح با استفاده از کنترل عینی از جمله هواپیماهای بدون سرنشین، نظارت فشرده بر وضعیت در مسیرهای بشردوستانه انجام شده است."
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала