آخرین قیمت های نفت در بازارهای جهانی

© Sputnik / Maksim Bogodvid /  مراجعه به بانک تصاویر آخرین قیمت های نفت در بازارهای جهانی
 آخرین قیمت های نفت در بازارهای جهانی - اسپوتنیک ایران, 1920, 26.02.2022
Telegram
قیمت نفت برنت دریای شمال و وست تگزاس اینترمدیت امروز در بازار جهانی با کاهش روبرو بوده است.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری مهر، قیمت شاخص نفت خام برنت دریای شمال امروز (۷ اسفند ماه) در بازارهای جهانی نسبت به آخرین قیمت‌های روز گذشته با ۱ دلار و ۱۵ سنت کاهش به ۹۷ دلار و ۹۳ سنت در هر بشکه رسید که نسبت به آخرین قیمت‌های معاملاتی روز گذشته ۱.۱۶ درصد کاهش را به خود دیده است.
وزارت نفت ایران - اسپوتنیک ایران, 1920, 18.02.2022
اطلاعیه‌ وزارت نفت درباره ادعای حضور نیروهای امنیتی چین در پروژه‌های نفتی ایران
همچنین قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت در بازارهای جهانی با ۱دلار و ۲۲ سنت کاهش به ۹۱ دلار و ۵۹ سنت در هر بشکه رسید که نسبت به آخرین قیمت‌های معاملاتی روز گذشته ۱.۳۱ درصد کاهش را به خود دیده است.
قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت روز جاری نسبت به ۵ روز پیش با افزایش ۱.۷۲ درصدی یا ۱ دلار و ۵۵ سنتی روبرو شده است، همچنین قیمت این محصول نسبت به ۲۰ روز پیش با افزایش ۷.۳۹ درصدی یا ۶ دلار و ۳۰ سنتی و نسبت به دو ماه پیش با افزایش ۳۰.۸۸ درصدی یا ۲۱ دلار و ۶۱ سنتی روبرو شده است.
از طرف دیگر قیمت نفت برنت دریای شمال روز جاری نسبت به ۵ روز پیش با افزایش ۴.۶۹ درصدی یا ۴ دلار و ۳۹ سنتی روبرو شده است، همچنین قیمت این محصول نسبت به ۲۰ روز پیش با افزایش ۱۰.۶۳ درصدی یا ۹ دلار و ۴۱ سنتی و نسبت به دو ماه پیش با افزایش ۳۳.۸۴ درصدی یا ۲۴ دلار و ۷۱ سنتی روبرو شده است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала