دستیار پوتین غرب را به دروغگویی متهم کرد

© Sputnik / Grigoriy Sisoev /  مراجعه به بانک تصاویر نیکلای پاتروشف، دستیار رئیس جمهور و عضو دائم شورای امنیت روسیه
نیکلای پاتروشف، دستیار رئیس جمهور و عضو دائم شورای امنیت روسیه - اسپوتنیک ایران  , 1920, 22.06.2024
اشتراک
نیکلای پاتروشف، دستیار رئیس جمهور و عضو دائم شورای امنیت روسیه در مقاله ای برای مجله روسی "دفاع ملی" اظهار داشت دروغ‌هایی درباره برنامه‌های ادعایی روسیه برای جنگ با کشورهای ناتو توسط ده‌ها مؤسسه علمی در آمریکا، انگلیس و اروپا ساخته می‌شود تا کسانی که دستور کار سیاسی در غرب را تدوین می‌کنند به هر قیمتی که شده در قدرت باقی بمانند.
به گزارش اسپوتنیک، پاتروشف نوشت:" نخبگان اروپایی و سپس همچنین آمریکایی با تشویق دروغ‌ها درباره روسیه طی قرن‌ها، نفرت از میهن ما را در سطح ناخودآگاه و رد ژنتیکی تمدن مبتنی بر برابری مردم، ارزش‌های خانوادگی، احترام به جامعه و کشور پرورش دادند".
مقر ناتو در بروکسل - اسپوتنیک ایران  , 1920, 12.06.2024
در آمریکا از ناتو خواستند برای "جنگ طولانی" با روسیه آماده شود
پاتروشف خاطرنشان کرد: "پیروان دروغگویان سابق، امروز در ده‌ها مؤسسه علمی در ایالات متحده آمریکا، انگلیس و اروپا کار می‌کنند که تئوری‌های وقیحانه ضد روسیه را تدوین کرده و داستان‌های وحشتناک کنونی خود را که روسیه در حال برنامه‌ریزی برای جنگ با کشورهای ناتو است، بازتاب می‌دهند. داستان های وحشتناک کنونی آنها مبنی بر اینکه روسیه در حال برنامه ریزی برای جنگ با کشورهای ناتو است، بازتابی از تمایل محافل سیاست گذار در غرب برای باقی ماندن در قدرت به هر قیمتی است".
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала