- اسپوتنیک ایران  , 1920
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
روسیه در تاریخ 24 فوریه عملیات ویژه در اوکراین را آغاز کرد. ولادیمیر پوتین هدف از این عملیات را "حمایت از مردمی خواند که به مدت هشت سال مورد قلدری و نسل کشی رژیم کی یف قرار گرفته اند."

پدافند هوایی روسیه دیشب و صبح امروز چهار پهپاد اوکراینی را در دو منطقه منهدم کرد

© Sputnik / Alexander Galperin /  مراجعه به بانک تصاویر پدافند هوایی روسیه
پدافند هوایی روسیه  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 25.05.2024
اشتراک
وزارت دفاع روسیه گزارش داد که سامانه‌های پدافند هوایی روسیه شب گذشته و صبح امروزسه پهپاد اوکراینی را بر فراز منطقه بلگورود منهدم کرد و یک پهپاد را بر فراز منطقه کورسک رهگیری کردند.
به گزارش اسپوتنیک، در اطلاعیه منتشره آمده است:" طی شب گذشته، تلاش‌های رژیم کی‌یف برای انجام حملات تروریستی با استفاده از پهپادهای از نوع هواپیما علیه تاسیسات واقع در قلمرو فدراسیون روسیه خنثی شد، نیروهای نگهبان پدافند هوایی دو هواپیمای بدون سرنشین اوکراینی را بر فراز قلمرو استان بلگورود منهدم کردند و یک پهپاد بر فراز قلمرو منطقه کورسک رهگیری شد".
پدافند هوایی روسیه  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 24.05.2024
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
پدافند هوایی روسیه سه موشک "اتکمز" اوکراین را بر فراز کریمه سرنگون کرد
دیرتر وزارت دفاع روسیه گزارش داد که سامانه‌های پدافند هوایی روسیه یک پهپاد اوکراینی دیگر را در ساعت 08:15 دقیقه به وقت مسکو بر فراز استان بلگورود منهدم کردند.
اوکراین به طور مرتب مناطق مرزی روسیه را گلوله باران کرده و حملات هواپیماهای بدون سرنشین و عملیات خرابکاری انجام می دهد. سامانه های پدافند هوایی اکثر پهپادهای مهاجم را نابود می کنند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала