تمرینات نیروهای مسلح روسیه با استفاده از سلاح های هسته ای غیراستراتژیک

© Пресс-служба МО РФ /  مراجعه به بانک تصاویر رزمایش نیروهای موشکی غیر راهبردی روسیه
رزمایش نیروهای موشکی غیر راهبردی روسیه  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 06.05.2024
اشتراک
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دستور آغاز آمادگی برای تمرینات نظامی در زمینه استفاده از سلاح های هسته ای غیراستراتژیک را صادر کرد.
به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دستور آغاز آمادگی برای تمرینات نظامی در زمینه استفاده از سلاح های هسته ای غیراستراتژیک را صادر کرد.
در اعلامیه وزارت دفاع روسیه آمده است: «به دستور فرمانده کل نیروهای مسلح فدراسیون روسیه، به منظور افزایش آمادگی نیروهای هسته ای غیراستراتژیک برای انجام مأموریت های رزمی، ستاد کل آمادگی برای برگزاری رزمایش در آینده نزدیک را آغاز کرده است. در این رزمایش، تشکیلات موشکی منطقه نظامی جنوبی با مشارکت هوانوردی و همچنین نیروهای دریایی شرکت خواهند داشت».
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: «رزمایش تشکیلات موشکی منطقه نظامی جنوب در واکنش به اظهارات و تهدیدات تحریک آمیز برخی مقامات غربی علیه روسیه انجام می شود».
سیستم آتشباری اوراگان روسیه - اسپوتنیک ایران  , 1920, 02.05.2024
هشدار سازمان اطلاعات آمریکا در باره قدرت نیروهای روسیه+ ویدیو
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که رزمایش تشکیلات موشکی منطقه نظامی جنوب با هدف حفظ آمادگی نیروها و تجهیزات واحدها برای استفاده از سلاح‌های هسته‌ای غیر استراتژیک و در واکنش به اظهارات تحریک آمیز برخی مقامات غربی برگزار می‌شود.
در بیانیه وزارت دفاع روسیه آمده است: "این رزمایش با هدف حفظ آمادگی نیروها و تجهیزات واحدها برای استفاده از سلاح‌های هسته‌ای غیراستراتژیک برای پاسخگویی و به منظور تضمین بی‌قید و شرط تمامیت ارضی و حاکمیت دولت روسیه در واکنش به اظهارات و تهدیدات تحریک‌آمیز برخی مقامات غربی علیه روسیه انجام می شود."
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала