فرمانده کل ارتش اوکراین از وضعیت دشوار در میدان نبرد گلایه کرد

© AP Photo / Bernat Armangueسربازان اوکراینی
سربازان اوکراینی  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 27.04.2024
اشتراک
الکساندر سیرسکی، فرمانده کل نیروهای مسلح اوکراین در کانال تلگرامی خود گزارش داد که به شرکای غربی اوکراین اطلاع داده است که وضعیت در میدان نبرد "پیچیده با گرایش به سوی وخامت" است.
به گزارش اسپوتنیک، سیرسکی طی سخنرانی در نشست گروه تماس در قالب رامشتاین این مطلب را اعلام کرد.
سیرسکی در پست خود نوشت: "من به شرکت‌کنندگان ائتلاف در مورد وضعیت دشوار عملیاتی-استراتژیکی که گرایش آن به سوی وخامت است ، اطلاع دادم". وی همچنین اظهار داشت که نیازهای فعلی اوکراین به موشک، مهمات و تجهیزات را تشریح کرده است.
حمله ارتش روسیه به یک انبار در فرودگاه نظامی مارتینوفکا در اوکراین  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 27.04.2024
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
حمله ارتش روسیه به یک انبار در فرودگاه نظامی مارتینوفکا در اوکراین
پیشتر گزارش شده بود که ناتو در حال بحث در مورد ابتکارات جدید برای ارائه کمک نظامی به کی یف، به ویژه تغییرات احتمالی در کار گروه به اصطلاح تماس در اوکراین است که شامل حدود 50 کشور، از جمله کشورهای خارج از این ائتلاف است. در حال حاضر گروه تماس (قالب رامشتاین) تحت رهبری ایالات متحده آمریکا فعالیت می کند. با این حال، به گفته منابع رسانه ای اروپایی، رهبری گروه تماس ممکن است مستقیماً به ناتو منتقل شود، زیرا متحدان کی یف از روی کار آمدن دونالد ترامپ در ایالات متحده و تغییر در سیاست واشنگتن در قبال اوکراین می ترسند. پیش از این، بروکسل بارها تاکید کرده بود که ساختارهای ناتو به طور مستقیم در سازماندهی تامین تسلیحات برای کی یف دخالت ندارند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала