- اسپوتنیک ایران  , 1920
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
روسیه در تاریخ 24 فوریه عملیات ویژه در اوکراین را آغاز کرد. ولادیمیر پوتین هدف از این عملیات را "حمایت از مردمی خواند که به مدت هشت سال مورد قلدری و نسل کشی رژیم کی یف قرار گرفته اند."

حمله ارتش روسیه به یک انبار در فرودگاه نظامی مارتینوفکا در اوکراین

© Sputnik /  مراجعه به بانک تصاویر حمله ارتش روسیه به یک انبار در فرودگاه نظامی مارتینوفکا در اوکراین
حمله ارتش روسیه به یک انبار در فرودگاه نظامی مارتینوفکا در اوکراین  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 27.04.2024
اشتراک
سرگئی لبدف هماهنگ کننده محلی یک سازمان مخفی در اوکراین اطلاع داد که نیروهای مسلح روسیه با مهمات به یک انبار در فرودگاه نظامی مارتینوفکا در استان نیکولایف اوکراین حمله کردند.
به گزارش اسپوتنیک، وی گفت: "مقاومت نیکولایف در ساعت 22:50 از حمله به فرودگاه مارتینوفکا در منطقه ووزنسکی خبر می دهد. دیروز چندین گزارش از پرواز هواپیماها از مارتینوفکا و نیکولایف به سمت پروومایسک و اودسا منتشر شد. با قضاوت بر اساس قدرت انفجار که در فاصله بیش از پنج کیلومتری آن احساس شد، با داخل یکی از انبارهای تجهیزات نظامی ضربه وارد شد".
این فعال زیرزمینی بعید ندانست که مارتینوفکا به عنوان یک فرودگاه "پرش" برای حملات به مناطق جدید روسیه و کریمه آماده شده بود. چند هفته پیش، اهداف جعلی برای فریب در آنجا و در نزدیکی پایگاه نظامی در روستاهای منطقه بوگ قرار گرفتند.
تانک تی ـ 72 ارتش روسیه - اسپوتنیک ایران  , 1920, 27.04.2024
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
ارتش روسیه یک ماشین نظامی آمریکایی برای تخلیه آبرامز را در نزدیکی آودیوکا منهدم کرد + فیلم
کمی قبل از این، لبدف از انفجار قوی پس از حمله به منطقه کریوی روگ خبر داده بود. علاوه بر این، شهر استری در استان لویو و ایستگاه راه آهن در شهر خرسون تحت کنترل نیروهای مسلح اوکراین مورد حمله قرار گرفتند. انفجارهایی در مناطق ژیتومیر، نیکولایف و ترنوپیل ثبت شد. این فعال مخفی تصریح کرد: نیروگاه های حرارتی در نقاط مختلف اوکراین مورد حمله قرار گرفتند.
ارتش روسیه به تاسیسات انرژی، صنایع دفاعی، فرماندهی نظامی و ارتباطات در سراسر اوکراین حمله می کند. دیمیتری پسکوف سخنگوی کرملین تاکید کرد، ارتش روسیه در نبرد با نیروهای مسلح اوکراین به ساختمان های مسکونی یا زیرساخت های اجتماعی ضربه نمی زند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала