گزارش و تحلیل

استانداردهای دوگانه حکومت آمریکا برای شهروندانش

© Sputnik / Alexey Filippov /  مراجعه به بانک تصاویر مجسمه آزادی جدید، هدیه ای از فرانسه به آمریکا
مجسمه آزادی جدید، هدیه ای از فرانسه به آمریکا - اسپوتنیک ایران  , 1920, 24.04.2024
اشتراک
ایالات متحده آمریکا و کشورهای غربی خود را سردمدار حقوق بشر معرفی می کنند و به بهانه دفاع از اصول دمکراسی و حقوق بشر و آزادی بیان تخطی از قوانین و مقررات بین المللی و... توسط کشورهای دیگر چندین دهه است که خون به پا کرده اند و چه کشورهایی را که نابود نکردند و جان صدها هزار انسان بی گناه را نگرفته اند.
حالا هم که کار به اسرائیل رسیده می بینیم که همه این قوانین و مقررات بین المللی را زیر پا می گذارند و نادیده می گیرند و ایالات متحده در مقابل خواست کل جامعه جهانی برای حمایت از کشتار و قتل عام غیر نظامیان با سلاح های آمریکایی می ایستد.
البته قبل تر شاهد استانداردهای دوگانه آمریکا درباره اوکراین بودیم، ولی وقتی که کار به اسرائیل کشیده این استانداردهای دوگانه به اوج رسیده اند.
کلا اگر به تاریخ بشریت نگاه کنیم می بینیم که هیچ رژیمی، منظور اینجا رژیم آمریکا است، به این اندازه مرتکب فجایع و جنایات بر علیه بشریت نشده و با استانداردهای دوگانه خود موجبات کشتار این تعداد انسان بی گناه را فراهم نکرده.
چنگیز خان مغول و هیتلر و... باید بیاید در تاریخ پشت آمریکا لنگ بیاندازند.
بله، اگر همه فجایعی که امروزه در جهان اتفاق می افتد نگاه کنید می بینید در نهایت این ایالات متحده آمریکا و لابی های قدرت که حکومت آمریکا را غصب کرده اند پشت آن می باشند.
سنای آمریکا لایحه کمک به متحدان از جمله اوکراین را تصویب کرد - اسپوتنیک ایران  , 1920, 24.04.2024
سنای آمریکا لایحه کمک به متحدان از جمله اوکراین را تصویب کرد
دولت ایالات متحده آمریکا پول ندارد که هزینه تامین بیمه شهروندان خود را بپردازد و اجازه می دهد آنها در خیابان ها به دلیل ناتوانی در پرداخت هزینه درمان بمیرند اما پول دارد که ده ها ملیارد دلار به جیب اوکراین و اسرائیل و تایوان بریزد!!!
ایالات متحده مدعی می باشد که حامی قوانین بین المللی و حقوق بشر می باشد.
آیا مقامات آمریکایی می توانند بگویند کجای جریان کشتار سازمان یافته ملت فلسطین می باشند؟
آیا تصاویر گورهای دست جمعی مریض های بیمارستان شفا که اخیرا منتشر شده را نمی بینند؟
البته که وقتی کار به عملکرد خودشان می رسد خود را به کوری و کری و لالی می زنند.
اگر آمریکایی ها نبودند آیا بشریت تصاویر جنایات در غزه را مشاهده می کرد و مجبور بود سکوت کند؟
دولتمردان آمریکایی دم از حقوق بشر و آزادی بیان می زنند اما تاب تحمل کوچکترین انتقاد درباره عملکرد خود از طرف مردم آمریکا را ندارند.
کمک های نظامی امریکا به اوکراین - اسپوتنیک ایران  , 1920, 23.04.2024
گزارش و تحلیل
به جای کمک به آمریکا به اوکراینی ها کمک کنید
ببینید چه برخوردی با دانشجویانی که منتقد سیاست های دولت و کنگره درباره اسرائیل هستند می شود.
اگر همین برخورد های خشونت بار در هر کشور دیگری بر علیه دانشجویانی که اعتراض مسالمت آمیز برگزار کرده بودند می شد آمریکایی ها زمین و زمان را به هم می دوختند که شورای امنیت باید آن کشور را تحریم کند، البته به جز کشورهای متحد آمریکا.
ظاهرا قوانین و مقررات بین المللی فقط برای کشورهایی نوشته شده که متحد آمریکا نیستند وگرنه متحد آمریکا شوید و به هر جنایتی که می خواهید دست بزنید کسی کاری به کار شما نخواهد داشت.
آمریکایی ها ظاهرا نسخه جدیدی برای روابط بین الملل نوشته اند.
دیکتاتور باشید و مردم خود را سرکوب کنید اما نوکر آمریکا باشید.
رژیم اشغالگر باشید و مردم را قتل عام کنید، به هر جنایتی می خواهید دست بزنید، مطمئن باشید مجامع بین المللی کر و کور و لال با شما کاری ندارند، فقط نوکر آمریکا باشید.
انتخابات برگزار نکنید و اصلا رای مردم را برای ادامه کار خود نگیرید، و بدون انتخابات کار خود را ادامه دهید، فقط نوکر آمریکا باشید.
سلاح هسته ای تولید کنید و از سلاح های کشتار جمعی و ممنوعه بر علیه غیر نظامیان استفاده کنید، سازمان بین المللی انرژی هسته ای و دیگر مجامع تا زمانی که نوکر آمریکا باشید با شما کاری نخواهند داشت.
مافیا داشته باشید و دست به پولشویی و فساد و تولید و پخش مواد مخدر وجنایات سازمان یافته بزنید، اف ای تی اف تا زمانی که نوکر آمریکا باشید با شما کاری ندارد.
حتی اگر آمریکایی باشید و مخالف سیاست های لابی قدرت باشید، سه سوته بازداشت می شوید و به زندان می روید و انواع و اقسام تهمت ها نثار شما می شود.
اگر آمریکایی باشید و به اشتباه توسط یکی از دشمنان کشته شوید ایالات متحده آن کشور را با خاک یکسان می کند اما اگر حتی عمدا توسط نوکر ساختار حاکمه آمریکا کشته شوید جانتان را بی خودی از دست دادید.
تا چند صباح پیش برخی درباره استانداردهای دوگانه آمریکایی ها نسبت به کشورهای دیگر صحبت می کردند، حالا باید درباره استانداردهای دوگانه آمریکا در باره شهروندان خودشان صحبت کنند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала