- اسپوتنیک ایران  , 1920
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
روسیه در تاریخ 24 فوریه عملیات ویژه در اوکراین را آغاز کرد. ولادیمیر پوتین هدف از این عملیات را "حمایت از مردمی خواند که به مدت هشت سال مورد قلدری و نسل کشی رژیم کی یف قرار گرفته اند."

فاجعه ای بی چون و چرا در انتظار ارتش اوکراین است

وزارت دفاع روسیه
وزارت دفاع روسیه - اسپوتنیک ایران  , 1920, 11.04.2024
اشتراک
در وزارت دفاع روسیه گفته شد که ضد حمله جدید زلنسکی چگونه پایان خواهد یافت.
به گزارش اسپوتنیک، در وزارت دفاع روسیه گفته شد که ضد حمله جدید زلنسکی چگونه پایان خواهد یافت. یک منبع بلندپایه در وزارت دفاع روسیه روز 11 آوریل (پنجشنبه) به خبرنگاران گفت که ضد حمله جدید نیروهای مسلح اوکراین با شکست نهایی ارتش این کشور با فاجعه کامل برای اوکراین به پایان خواهد رسید.
این منبع افزود: «به لطف چنین رویکردهای مبتذل و بیهوده در برنامه ریزی نظامی، جای شک نیست که اجرای طرح ضد تهاجمی جدید زلنسکی به شکست نهایی نیروهای مسلح اوکراین و یک فاجعه کامل برای اوکراین و آغاز راه صلح با شرایط روسیه ختم خواهد شد».
زلنسکی پیشتر در مصاحبه ای با روزنامه آلمانی بیلد گفته بود که کی یف طرحی برای یک ضد حمله جدید تهیه کرده است، اما این امر مستلزم دریافت سیستم های تسلیحاتی مدرن از شرکای خارجی از جمله ایالات متحده است.
وی خاطرنشان کرد که اوکراین «خیلی دلش می خواهد» پل کریمه را تخریب کند، اما ما فقط در این مورد صحبت نمی‌کنیم، بلکه منظور ما حمله به تاسیسات زیرساختی خاصی است که اهداف نظامی را تأمین می کنند، از جمله فرودگاه‌ها و پل‌های دیگر».
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала