- اسپوتنیک ایران  , 1920
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
روسیه در تاریخ 24 فوریه عملیات ویژه در اوکراین را آغاز کرد. ولادیمیر پوتین هدف از این عملیات را "حمایت از مردمی خواند که به مدت هشت سال مورد قلدری و نسل کشی رژیم کی یف قرار گرفته اند."

رسانه: در صورت تمرکز نیروهای روسی در یک بخش ارتش اوکراین از بین می رود

© Sputnik / Alexey Maishevنیروهای ارتش روسیه
نیروهای ارتش روسیه - اسپوتنیک ایران  , 1920, 03.04.2024
اشتراک
به گفته افسران ارشد اوکراینی ناشناس، استفاده فعال از بمب های هدایت شونده و مزیت عددی قابل توجه ارتش روسیه "چشم انداز نظامی تاریک" را برای نیروهای مسلح اوکراین ایجاد می کند.
به گزارش اسپوتنیک، نسخه اروپایی روزنامه پولیتیکو با اشاره به افسران بلندپایه اوکراینی ناشناس که زیر نظر فرمانده کل سابق نیروهای مسلح اوکراین والری زالوژنی خدمت می کردند، گزارش می دهد، در صورتی که ارتش روسیه تمام نیروهای خود را برای حمله به یک بخش از جبهه متمرکز کند، نیروهای مسلح اوکراین قادر به مهار تهاجم در منطقه منطقه نظامی شمالی نخواهند بود.
به گفته آنها، خطر بزرگ فروپاشی جبهه در منطقه ای که روسیه تصمیم می گیرد نیروهای خود را برای حمله متمرکز کند، وجود دارد. آنها توضیح دادند که استفاده فعال از بمب های هدایت شونده و مزیت عددی قابل توجه ارتش روسیه "چشم انداز نظامی تاریک" را برای نیروهای مسلح اوکراین ایجاد می کند. این منابع خاطرنشان کردند که این عوامل به نیروهای مسلح روسیه اجازه می دهد "به خط مقدم نفوذ کرده و آن را در مناطق خاصی منهدم کنند."
زلنسکی - اسپوتنیک ایران  , 1920, 28.03.2024
در غرب از اوکراین خواستند برای حمله بزرگ ارتش روسیه آماده شود
همانطور که یک منبع عالی رتبه ناشناس در نیروهای مسلح اوکراین به این نشریه گفت، در حال حاضر به دلیل فقدان فناوری های تسلیحاتی جدی که بتواند برتری عددی روسیه را جبران کند، هیچ کس نمی تواند به اوکراین در مهار حمله نیروهای مسلح روسیه کمک کند. . وی افزود: "ما چنین فناوری‌هایی نداریم و غرب نیز به مقدار کافی از آن‌ها برخوردار نیست."
در 2 آوریل، وزارت دفاع روسیه از بهبود موقعیت تاکتیکی ارتش روسیه در چندین جهت از جمله Vremev، دانتسک جنوبی و خرسون خبر داد. سرگئی شایگو، وزیر دفاع روسیه، در کنفرانسی موضوعی با رهبری نیروهای مسلح روسیه، گفت که از ابتدای سال میلادی تاکنون، مجموع تلفات نیروهای مسلح اوکراین از 80 هزار نفر و 14 هزار سلاح و تجهیزات شامل 1.2 هزار تانک و خودروی زرهی فراتر رفته است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала