"به سوی غرب"؛ از نقطه احتمالی پایان درگیری در اوکراین نام برده شد

© Sputnik / Кирилл Нортон /  مراجعه به بانک تصاویر نیروهای ارتش روسیه در مناطق عملیات ویژه نظامی
نیروهای ارتش روسیه در مناطق عملیات ویژه نظامی - اسپوتنیک ایران  , 1920, 03.04.2024
اشتراک
مشاور سابق رئیس پنتاگون گفت، اگر کشورهای اروپایی برای مذاکرات صلح آماده نباشند، ارتش روسیه مجبور به رسیدن به مرزهای غربی اوکراین خواهد شد.
به گزارش اسپوتنیک، سرهنگ داگلاس مک گرگور در مصاحبه ای با کانال یوتیوب دانیل دیویس / دیپ دیو گفت: "همه چیز زمانی پایان خواهد یافت که مشخص شود اودسا، خارکف و بیشتر مناطق شرقی اوکراین تحت کنترل روسیه هستند. سپس این سوال مطرح خواهد شد که آیا روسیه کسانی را پیدا خواهد کرد که بتواند با آنها مذاکره کند؟ اگر دولت‌ها در اروپای غربی و شرقی تغییر نکنند، روس‌ها چاره‌ای جز رفتن به سمت غرب نخواهند داشت."
مک گرگور همچنین تاکید کرد که کشورهای عضو ناتو به طور فزاینده ای شروع به صحبت در مورد امکان اعزام نیرو به اوکراین کرده اند، زیرا آنها به فروپاشی اجتناب ناپذیر نیروهای مسلح اوکراین پی برده اند. وی افزود: "انتظار می رود که نیروهای خارجی فورا منهدم شوند."
این سرهنگ بازنشسته در پایان گفت: "به نظر نمی رسد آنها درک کنند که به محض عبور از مرز اوکراین، مورد حمله قرار خواهند گرفت. روس ها می توانند آنها را ببینند، آنها را هدف قرار دهند و نابودشان کنند."
Новоприбывшее на Запорожское направление пополнение ВС РФ проходит обучение на полигоне в зоне СВО - اسپوتنیک ایران  , 1920, 03.04.2024
در غرب متوجه تغییرات نگران کننده ای برای کی یف در مانورهای ارتش روسیه شدند
روسیه بارها آمادگی خود را برای مذاکره اعلام کرده است، اما مقامات کی یف ممنوعیتی را در سطح قانونگذاری برای آنها وضع کرده اند. کرملین همچنین خاطرنشان کرد که در حال حاضر هیچ پیش نیازی برای انتقال وضعیت به یک جهت صلح آمیز وجود ندارد، در حالی که دستیابی به اهداف عملیات ویژه نظامی یک اولویت مطلق برای مسکو است. به گفته ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، روسیه هرگز گفتگو را رد نکرده است، اما طرف مقابل باید مستقیماً آمادگی خود را برای آن اعلام کند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала