- اسپوتنیک ایران  , 1920
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
روسیه در تاریخ 24 فوریه عملیات ویژه در اوکراین را آغاز کرد. ولادیمیر پوتین هدف از این عملیات را "حمایت از مردمی خواند که به مدت هشت سال مورد قلدری و نسل کشی رژیم کی یف قرار گرفته اند."

حمله پهپادهای اوکراینی به پالایشگاه های نفت در استان سامارا روسیه

© Sputnik / Alexey Malgavko /  مراجعه به بانک تصاویر Офицеры полка противовоздушной обороны вооруженных сил РФ во время боевого дежурства за пультом управления зенитно-ракетного комплекса С-400 "Триумф" в Крыму
Офицеры полка противовоздушной обороны вооруженных сил РФ во время боевого дежурства за пультом управления зенитно-ракетного комплекса С-400 Триумф в Крыму - اسپوتنیک ایران  , 1920, 23.03.2024
اشتراک
پهپادهای اوکراینی به پالایشگاه نفت کویبیشف در استان سامارا حمله نموده و سعی کردند به پالایشگاه نفت نووکویبیشف نیز در این استان حمله کنند اما این حادثه تلفات یا جراحتی نداشته است.
به گزارش اسپوتنیک، این خبر را دیمیتری آزاروف، استاندار سامارا به خبرنگاران اعلام کرد.
پدافند هوایی روسیه - اسپوتنیک ایران  , 1920, 23.03.2024
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
پدافند هوایی روسیه 12 پهپاد اوکراینی را در چهار استان کشور منهدم کرد
وی گفت: "امشب پهپادها به پالایشگاه های نفت در منطقه حمله کردند. در پالایشگاه نفت کویبیشف، در نتیجه ستون پالایش اولیه نفت آتش گرفت. در این حادثه هیچکس کشته یا زخمی نشد".
سرویس های اورژانس و نهادهای انتظامی در محل کار می کنند و یک ستاد عملیاتی ایجاد شده است. رئیس منطقه خاطرنشان کرد، در نتیجه حمله پهپاد به پالایشگاه نفت نووکویبیشفسکی در منطقه سامارا نیز هیچ آسیبی به تجهیزات تکنولوژیکی وارد نشد. نیروهای اورژانس و نیروهای انتظامی در محل حضور دارند. طبق آخرین خبر رسیده در اطفای حریق در این پالایشگاه توفیق حاصل شده است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала