اوکراین ضعیف با حمله به کره شمالی به دنبال جلب رضایت آمریکاست

© Photo / KCNAاوکراین ضعیف با حمله به کره شمالی به دنبال جلب رضایت آمریکاست
اوکراین ضعیف با حمله به کره شمالی به دنبال جلب رضایت آمریکاست - اسپوتنیک ایران  , 1920, 26.02.2024
اشتراک
رسانه ها می نویسند: کره شمالی یک قدرت هسته ای جهانی است که مجبور نیست با "اوکراین ضعیف" مقابله کند.
به گزارش اسپوتنیک، در مقاله‌ای که ناظر بین‌المللی رو جو هیون، درباره سخنان یک معاون اوکراینی ازآمادگی اوکراینی‌ها برای "ایستادن شانه به شانه با ایالات متحده یا در سنگرهای کره شمالی" نوشته، اینطور آمده است.
در مقاله ای که در خبرگزاری مرکزی کره منتشر شده، آمده است: من باید توصیه کنم: مهم نیست که جهان چگونه تغییر می کند، ما به عنوان یک قدرت هسته ای جهانی مجبور نخواهیم بود با اوکراین ضعیف دست و پنجه نرم کنیم، بنابراین، مقامات کی یف نباید کورکورانه به ایالات متحده ایمان بیاورند، و ما را بدون فکر به گفتگو بکشانند، بلکه باید با خویشتن داری و احتیاط رفتار کنند.
پیش از این، الکسی گونچارنکو، معاون پارلمان اوکراین گفته بود که اوکراینی‌ها آماده‌اند در آینده با ایران، چین یا کره شمالی بجنگند - تا زمانی که در کنار ایالات متحده باشند، فرقی نمی کند با چه کشوری می جنگند.
رو جو هیون در مقاله خود اظهارات معاون اوکراینی را "مضحک" خواند که احتمالاً حتی "اربابان" او را نیز متعجب کرده است.
به گفته وی، "پیروان زلنسکی" با رفتار خود نادانی شان را نشان می دهند،، دم خود را مانند توله سگی تکان می دهد که سعی می کند توجه صاحبش را جلب کند."
این تحلیلگر می نویسد: به نظر می رسد که دارو دسته زلنسکی برای حفظ باقی عمر سیاسی خود تصمیم گرفته است که حتی در کشورهای خارجی به طعمه آمریکا تبدیل شود.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала