تحلیلگر فرانسوی: حملات همه جانبه روسیه، اوکراین را به گوشه رینگ می برد

© Sputnik / Stanislav Krasilnikov /  مراجعه به بانک تصاویر تانک های "تی-80" ارتش روسیه
تانک های تی-80 ارتش روسیه - اسپوتنیک ایران  , 1920, 15.11.2023
اشتراک
کارشناس ژئوپلیتیک فرانسوی معتقد است، ارتش اوکراین در نتیجه حمله ارتش روسیه در چندین محور به گوشه ای رانده می شود.
به گزارش اسپوتنیک، "کارولین گالاکتروس"، در شبکه تلویزیونی اینترنتی TVL گفت:" حقیقت این است که ارتش روسیه در موقعیت بسیار خوبی قرار دارد و با سرعت خود به پیشروی ادامه می دهد، اما به نظر من هنوز جاه طلبی ها و برنامه هایی برای حملات بیشتر در شمال و جنوب وجود دارد. در نهایت بقیه اوکراین را به گوشه رینگ می اندازند".
به گفته او، غرب "به واقعیت" در مورد وضعیت نیروهای مسلح اوکراین که "در وضعیت دشواری" قرار دارند و کمبود افراد و سلاح را تجربه می کنند، پی برده است.
رسانه های غربی می نویسند که ایالات متحده و اتحادیه اروپا از درگیری اوکراین خسته شده اند و حمایت از رژیم زلنسکی در حال ضعیف شدن است. به گزارش NBC، مقامات آمریکایی و اروپایی در حال حاضر با کی یف در مورد پیامدهای احتمالی مذاکرات صلح با روسیه، از جمله خطوط کلی از آنچه که اوکراین ممکن است برای دستیابی به توافق مجبور به صرف نظر کند، گفتگو می کنند.
پیشتر ولادیمیر پوتین گفته بود که ضد حمله نیروهای مسلح اوکراین هیچ نتیجه ای نداشته است. رئیس جمهور روسیه با ابراز اطمینان از انجام تمامی وظایف، تاکید کرد: "روسیه با آرامش به سمت دستیابی به اهداف خود در عملیات ویژه حرکت می کند."
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала