درخواست غیر منتظره از اوکراین در آمریکا

© AP Photo / Christophe Gateau/Pool Президент Украины Владимир Зеленский сидит в машине возле дворца Бельвю в Берлине, Германия
 Президент Украины Владимир Зеленский сидит в машине возле дворца Бельвю в Берлине, Германия - اسپوتنیک ایران  , 1920, 14.11.2023
اشتراک
رسانه: رویگردانی رئیس جمهور اوکراین از مذاکره منجر به قیام خواهد شد.
به گزارش اسپوتنیک، استیون برایان دستیار سابق معاون وزیر دفاع ایالات متحده آمریکا در مقاله خود در Weapons and Strategy پیش بینی کرده است که اگر ولادیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین حاضر به مذاکره با مسکو نشود، ممکن است اعتراضات در داخل اوکراین شروع شوند.

وی تاکید کرد: "اوکراین می بایست روشی را برای توافق با روسیه پیدا کند و یا اینکه با قیام داخلی روبرو خواهد شد".

به عقیده این کارشناس، این جمهوری سابق شوروی عملا در حال فروپاشی می باشد. علت سقوط رژیم زلنسکی این است که تلفات نیروهای مسلح این کشور آنقدر زیاد است که مدت طولانی را نمی توانند استقامت کنند.
 ضد حمله اوکراین - اسپوتنیک ایران  , 1920, 14.08.2023
شکست ضدحمله نیروهای اوکراین
برایان در عین حال می افزاید که بخش عمده ارتش کنونی اوکراین از افراد مسن، زنان و جوانانی تشکیل شده است که هیچگونه آموزشی ندیده اند.
ضد حمله اوکراین در مسیرهای یوژنو دونتسک، آرتیوموفسک و اول از همه زاپوروژیه در 4 ژوئن آغاز شد. کی یف تیپ های آموزش دیده توسط ناتو را مجهز به فناوری غربی، از جمله تانک های معروف لئوپارد، مستقر کرد. همانطور که رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در 21 ژوئیه اعلام کرد، نیروهای اوکراینی هیچ نتیجه ای ندارند و متصدیان غربی به وضوح از روند "ضدحمله" ناامید شده اند. در 4 آگوست، وزارت دفاع روسیه گزارش داد که از آغاز حمله متقابل، در ژوئن تا ژوئیه، نیروهای اوکراینی بیش از 43 هزار نفر و بیش از 4.9 هزار سلاح را از دست داده اند. در میان تجهیزات نابود شده اوکراینی 26 هواپیما، 9 هلیکوپتر، 1831 خودروی زرهی شامل 25 تانک لئوپارد آلمانی، هفت تانک چرخدار AMX فرانسوی و 21 خودروی رزمی پیاده نظام بردلی آمریکایی بود.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала