- اسپوتنیک ایران  , 1920
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
روسیه در تاریخ 24 فوریه عملیات ویژه در اوکراین را آغاز کرد. ولادیمیر پوتین هدف از این عملیات را "حمایت از مردمی خواند که به مدت هشت سال مورد قلدری و نسل کشی رژیم کی یف قرار گرفته اند."

وزارت دفاع روسیه فیلم انهدام تانک آلمانی لئوپارد را به نمایش گذاشت + ویدئو

© Photo / Krauss-Maffei Wegmannتانک آلمانی لئوپارد
تانک آلمانی لئوپارد - اسپوتنیک ایران  , 1920, 02.11.2023
اشتراک
وزارت دفاع روسیه ویدئویی از انهدام تانک لئوپارد ساخت آلمان نیروهای مسلح اوکراین توسط پهپاد FPV در اطراف منطقه زاپاروژیه منتشر کرد.
به گزارش اسپوتنیک، این ویدئو که با دوربین از هواپیمای بدون سرنشین گرفته شده، نشان می دهد که چگونه این هواپیمای ماشین جنگی آلمانی را که در حال حمله در جبهه زاپاروژیه است، "تعقیب" می کند. پس از اینکه پهپاد بر فراز تانک آویزان و متوقف می شود، ویدئو به پایان می رسد. در تصاویر بعدی تانک لئوپارد در صحرا در حالی دیده می شود که برج آن آتش گرفته است.
روسیه در بهار امسال یادداشتی به کشورهای ناتو درباره ارسال تسلیحات به اوکراین ارسال کرده بود. سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه خاطرنشان کرد که هر محموله ای که حاوی تسلیحات برای اوکراین باشد به یک هدف قانونی برای روسیه تبدیل خواهد شد. وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که کشورهای ناتو با ارسال سلاح به اوکراین "با آتش بازی می‌کنند". سخنگوی مطبوعاتی رئیس جمهور روسیه دیمیتری پسکوف خاطرنشان کرد که پمپاژ اوکراین با تسلیحات از غرب به موفقیت مذاکرات روسیه و اوکراین کمک نمی کند و تأثیر منفی خواهد داشت. لاوروف تصریح کرد که ایالات متحده و ناتو نه تنها با تهیه سلاح، بلکه از جمله با آموزش پرسنل در قلمرو بریتانیا، آلمان، ایتالیا و سایر کشورها مستقیماً در درگیری در اوکراین مشارکت دارند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала