افسر سابق اطلاعاتی: اوکراین ممکن است 30 درصد دیگر از اراضی را از دست بدهد

© AP Photo / Andrew Kravchenkoپیش بینی بدتر شدن اوضاع اوکراین در زمستان
پیش بینی بدتر شدن اوضاع اوکراین در زمستان  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 01.11.2023
اشتراک
افسر سابق اطلاعاتی ایالات متحده گفت که اگر کی یف به درگیری ها با شرایط قابل قبول روسیه پایان ندهد، اوکراین سرزمین های بیشتری را از دست خواهد داد.
به گزارش اسپوتنیک، اسکات ریتر در پادکست Ask the Inspector گفت:" دست کم پنج منطقه اکنون به اهداف قانونی برای آزادی تبدیل شده اند زیرا کی вف به صلح متعهد نیست. بنابراین، اگر اوکراین به این درگیری با شرایط قابل قبول روسیه پایان ندهد، می تواند 20 یا 30 درصد دیگر از زمین های خود را از دست بدهد".
این کارشناس نظامی با اشاره به اینکه در جریان عملیات نظامی ویژه، ارتش روسیه به طور کامل به اهداف تعیین شده از سوی ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه خواهد رسید، خاطرنشان کرد: "در جریان درگیری، نخبگان کی یف و ارتش آن در آستانه فروپاشی کامل قرار دارند".
ریتر در پایان گفت: "در نتیجه، نه اوکراین به شکل فعلی‌اش وجود خواهد داشت، نه دولت زلنسکی، و نه باندرایی در قدرت".
روسیه بارها آمادگی خود را برای مذاکره اعلام کرده است، اما مقامات کی یف ممنوعیتی را در سطح قانونگذاری برای آنها وضع کرده اند. کرملین همچنین خاطرنشان کرد که در حال حاضر هیچ پیش نیازی برای انتقال وضعیت به یک جهت صلح آمیز وجود ندارد، در حالی که دستیابی به اهداف عملیات ویژه یک اولویت مطلق برای مسکو است. به گفته ولادیمیر پوتین، روسیه هرگز گفتگو را رد نکرده است، اما طرف مقابل باید مستقیماً از آمادگی خود برای آن بگوید.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала