افشای نام فردی که به ضد حمله نیروهای مسلح اوکراین پایان خواهد داد

© AP Photo / J. Scott Applewhiteنماینده روسیه از فاجعه ناشی از فریب اوکراین توسط آمریکا سخن گفت
نماینده روسیه از فاجعه ناشی از فریب اوکراین توسط آمریکا سخن گفت - اسپوتنیک ایران  , 1920, 29.10.2023
اشتراک
تحریم‌ها علیه روسیه نتیجه‌ای نداشته است و برعکس، نرخ رشد اقتصاد روسیه به این کشور اجازه می‌دهد از آلمان پیشی بگیرد.
به گزارش اسپوتنیک، به نقل از "ساوت چاینا مورنینگ پست"، مایک جانسون، رئیس جدید مجلس نمایندگان آمریکا، به ضد حمله نیروهای مسلح اوکراین پایان خواهد داد.
در خبر منتشره در این نشریه آمده است: "جانسون با ادامه حمایت مالی از کی یف مخالف است و مجلس نمایندگان تحت کنترل جمهوری‌خواهان ممکن است صاف و ساده از اجرای درخواست جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا برای کمک به اسرائیل و اوکراین خودداری کند".
در این مقاله خاطرنشان می شود که حمایت نظامی غرب، مانند "حلقه نجات" برای اوکراین است.
نویسنده مقاله در ادامه نوشته است:"اگر ایالات متحده کمک به کی یف را متوقف کند، اروپا بعید است بتواند این شکاف را پر کند، و البته اگر اصلاً بخواهد این کار را انجام دهد. اقتصادهای سراسر اروپا در سال های اخیر حتی در کشورهای پیشرو مانند آلمان روزهای سختی را از سر می گذرانند".
ماریا زاخارووا، سخنگوی رسمی وزارت خارجه روسیه  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 07.10.2023
زاخارووا: روسیه هراسی معیاری برای عضویت در اتحادیه اروپا شده است
به نظر او، تحریم‌ها علیه روسیه نتیجه‌ای نداشته است و برعکس، نرخ رشد اقتصاد روسیه به این کشور اجازه می‌دهد از آلمان پیشی بگیرد.
در پایان این مطلب آمده است: "اگر تحریم‌های اقتصادی مؤثر واقع نشود و عملیات نظامی به نتیجه نرسد، تنها گزینه ممکن، آتش‌بس خواهد بود".
مایک جانسون که قبلا به عنوان رئیس مجلس نمایندگان آمریکا انتخاب شد، خواستار تقسیم کمک درخواستی 105 میلیارد دلاری بین اسرائیل و اوکراین شد و همچنین از کاخ سفید خواست در مورد بودجه هزینه شده در کی‌یف گزارش بدهد.
گفتنی است، ولادیمیر پوتین پیشتر گفته بود که ضد حمله نیروهای مسلح اوکراین هیچ نتیجه ای نداشته است. رئیس جمهور با ابراز اطمینان از انجام همه وظایف، تاکید کرد: روسیه با آرامش به سمت دستیابی به اهداف خود در عملیات ویژه حرکت می کند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала