- اسپوتنیک ایران  , 1920
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
روسیه در تاریخ 24 فوریه عملیات ویژه در اوکراین را آغاز کرد. ولادیمیر پوتین هدف از این عملیات را "حمایت از مردمی خواند که به مدت هشت سال مورد قلدری و نسل کشی رژیم کی یف قرار گرفته اند."

نیروهای مسلح اوکراین در تلاش برای اقدامات تهاجمی ناموفق هستند

© Sputnik / Sergey Averin /  مراجعه به بانک تصاویر نیروهای مسلح اوکراین در تلاش برای اقدامات تهاجمی ناموفق هستند
نیروهای مسلح اوکراین در تلاش برای اقدامات تهاجمی ناموفق هستند - اسپوتنیک ایران  , 1920, 16.10.2023
اشتراک
شویگو: نیروهای مسلح اوکراین در حال تلاش برای حمله به مناطق مختلف هستند، اما موفق نمی شوند.
به گزارش اسپوتنیک، سرگئی شویگو وزیر دفاع روسیه در نشست شورای امنیت روسیه گفت: نیروهای مسلح اوکراین در تلاش برای انجام اقدامات تهاجمی در جهت‌های مختلف هستند، اما نمی‌توانند به موفقیت دست یابند.
شویگو اطلاع داد: آنچه امروز در منطقه عملیات ویژه نظامی اتفاق می افتد طبیعتاً با مواردی مانند تلاش دشمن برای انجام اقدامات تهاجمی در جهات مختلف، عملاً برخورد با پدافند فعال ما در همه جهات مشخص می شود. مایلم اشاره کنم که در بسیاری از زمینه ها توانسته ایم وضعیت تاکتیکی را بهبود بخشیم، اما هیچ جا واقعاً پیشرفتی برای نیروهای اوکراینی حاصل نشده است. ما یک کمپین تهاجمی بهاری و همچنین تابستانی و پاییزی را را همانطور که مقامات اوکراینی برنامه ریزی کرده بودند متوقف کردیم و در هیچ یک از این کمپین ها نتوانستند موفقیت چشمگیری به دست آورند.
وزیر دفاع روسیه گفت: پس از شروع عملیات تابستانی در 4 ژوئن، دشمن از نظر نیروی انسانی و تجهیزات متحمل خسارات قابل توجه، بزرگ و جدی شد. این خسارت ها شامل صدها تانک، بیش از یک و نیم هزار خودروی زرهی هستند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала