- اسپوتنیک ایران  , 1920
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
روسیه در تاریخ 24 فوریه عملیات ویژه در اوکراین را آغاز کرد. ولادیمیر پوتین هدف از این عملیات را "حمایت از مردمی خواند که به مدت هشت سال مورد قلدری و نسل کشی رژیم کی یف قرار گرفته اند."

نیروهای اوکراینی درشبانه روز گذشته ۷۰ بار قلمرو دونتسک را گلوله باران کردند

© Sputnik / Sergey Averin /  مراجعه به بانک تصاویر نیروهای اوکراینی درشبانه روز گذشته ۷۰ بار قلمرو دونتسک را گلوله باران کردند
نیروهای اوکراینی درشبانه روز گذشته ۷۰ بار قلمرو دونتسک را گلوله باران کردند - اسپوتنیک ایران  , 1920, 15.09.2023
Telegram
نیروهای مسلح اوکراین در یک روز ۲۲۴ گلوله مهمات را به سراسر قلمرو جمهوری خلق دونتسک شلیک کردند.
به گزارش اسپوتنیک، دفتر نمایندگی جمهوری خلق دونتسک در مرکز مشترک کنترل و هماهنگی مسائل مربوط به جنایات جنگی اوکراین گزارش داد که طی ۲۴ ساعت گذشته، نیروهای اوکراینی ۷۰ بار قلمرو جمهوری خلق دونتسک را گلوله باران کردند و۲۲۴ گلوله گلوله شلیک کردند.
در این اطلاعیه آمده است: طی ۲۴ ساعت گذشته، دفتر نمایندگی ۷۰ مورد تیراندازی توسط تشکل‌های مسلح اوکراین را گزارش کرده است.
به ویژه، در جهت دونتسک، نیروهای اوکراینی از توپخانه ۱۵۵ میلی متری، از جمله با کلاهک خوشه ای، شلیک کردند. به گفته این دفتر، نیروهای اوکراینی با توپخانه ۱۵۲ و ۱۵۵ میلی متری، از جمله با کلاهک خوشه ای، به سمت گورلووکا و در جهت یاسینواتسکی با توپخانه ۱۵۵ میلی متری، از جمله با کلاهک خوشه ای، شلیک کردند. در جهت ولنوواخا یک گلوله از توپخانه ۱۵۵ میلی متری شلیک شد.
همانطور که این وزارتخانه اشاره می کند، در مجموع، نیروهای اوکراینی ۲۲۴ واحد مهمات مختلف شلیک کردند.
مناطقی از هشت شهرک جمهوری خلق دونتسک زیر آتش قرار گرفتند: گورلووکا، گلموفسکی، زایتسوو، میخائیلوفکا، منطقه یاسینواتسکی، دونتسک، ماکیوکا، والریانوفکا.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала