- اسپوتنیک ایران  , 1920
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
روسیه در تاریخ 24 فوریه عملیات ویژه در اوکراین را آغاز کرد. ولادیمیر پوتین هدف از این عملیات را "حمایت از مردمی خواند که به مدت هشت سال مورد قلدری و نسل کشی رژیم کی یف قرار گرفته اند."

فعالیت گروه های پهپادی و انهدام اهداف + فیلم

© Sputnik / Алексей Сухоруков /  مراجعه به بانک تصاویر نیروهای پهپادی گروه "عثمان"
نیروهای پهپادی گروه عثمان - اسپوتنیک ایران  , 1920, 14.09.2023
Telegram
نیروهای ویژه گروه "عثمان" با یک پهپاد انتحاری خدمه خمپاره نیروهای مسلح اوکراین را در نزدیکی رابوتینو مورد اصابت قرار دادند.
به گزارش اسپوتنیک، سربازان نیروهای ویژه عثمان با یک پهپاد انتحاری در بخش رابوتینو -وربوویه در جهت زاپاروژیه یک خمپاره خمپاره اوکراینی را مورد اصابت قرار دادند.
نظامیان اعلام کردند که نیروهای مسلح اوکراین عملاً از خودروهای زرهی برای حملات استفاده نمی کنند، بلکه سعی می کنند به صورت گروهی با پای پیاده حمله کنند.
نیروهای ویژه روسی "عثمان" به طور فعال در اینجا از هواپیماهای بدون سرنشین استفاده می کنند که اهداف اصلی آنها خودروهای زرهی سبک هستند.
خبرنگار کار خدمه پهپادهای انتحاری را که در کنار جنگنده های عثمان در مواضع خود بودند مشاهده کرد. تصاویر کنترل عینی گرفته شده از پهپاد در کانال تلگرام اسپوتنیک منتشر شد.
چهارشنبه گذشته، ولادیمیر روگوف، رئیس جنبش عمومی "ما با روسیه هستیم" به اسپوتنیک گفت که نیروهای اوکراینی، در پس زمینه تلفات عظیم، ذخایر جدیدی را به نبرد در جبهه زاپوروژیه اعزام کردند.
ضد حمله اوکراین در 4 ژوئن آغاز شد و سه ماه بعد، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه اظهار داشت: "ضد حمله" نه تنها متوقف شده است، "این یک شکست است." به گفته وی، اوکراین در تلاش برای "دستیابی به نتیجه به هر قیمتی" 71.5 هزار پرسنل نظامی را از دست داد گویی "اینها مردم آنها نیستند".
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала