- اسپوتنیک ایران  , 1920
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
روسیه در تاریخ 24 فوریه عملیات ویژه در اوکراین را آغاز کرد. ولادیمیر پوتین هدف از این عملیات را "حمایت از مردمی خواند که به مدت هشت سال مورد قلدری و نسل کشی رژیم کی یف قرار گرفته اند."

قهرمان روسیه می گوید که چگونه نیروهای مسلح اوکراین مردم را به میدان های مین می اندازند

© Sputnikقهرمان روسیه می گوید که چگونه نیروهای مسلح اوکراین مردم را به میدان های مین می اندازند
قهرمان روسیه می گوید که چگونه نیروهای مسلح اوکراین مردم را به میدان های مین می اندازند - اسپوتنیک ایران  , 1920, 05.09.2023
Telegram
قهرمان روسیه: نیروهای مسلح اوکراین از "مین زدایی زنده" استفاده می کنند و مردم را به سمت میادین مین می برند.
به گزارش اسپوتنیک، سرهنگ رستم سایفولین، معاون رئیس دانشکده فرماندهی مهندسی عالی نظامی تیومن می گوید: نیروهای مسلح اوکراین در تلاش برای عبور از خط دفاعی روسیه از تاکتیک "مین زدایی زنده" استفاده می کنند یعنی به جای تجهیزات مهندسی، پیاده نظام به میدان های مین و زیر آتش توپخانه روسیه فرستاده می شود که در آنجا به طور دسته جمعی می میرند.
وی خاطر نشان کرد: دشمن بیشتر و بیشتر نیروهایش را می فرستد. برای تهیه یک سنگر، مطالعه بسیاری از گزینه ها و انواع مین ها، زمان مناسبی نیاز است.اینجا آنها فقط میادین مین ما را با اجساد پر می کنند یعنی "مین زدایی زنده انجام می دهند، زمانی که مردم به سادگی تکه تکه می شوند. آنها به مردم رحم نمی کنند."
به گفته وی، واحدهای مین یاب اوکراینی متحمل خسارات زیادی می شوند، زیرا اطلاعات ما به موقع آنها را شناسایی می کند و توپخانه حمله می کند.
سرهنگ گفت: نیروهای ما آنها را سریعا شناسایی می کنند و توپخانه جلوی آنها را می گیرد. مین زدایی استرس زا است، زیرا می توان آن را غیرقابل جابجایی تنظیم کرد، می تواند یک سورپریز در زیر آن وجود داشته باشد. و همچنین برای پاکسازی مین زیر آتش، زمانی که در آن زمان توپخانه روی شما کار می کند، هنگامی که آتش از سلاح های سبک، خودروهای پیاده نظام، نفربرهای زرهی، تانک ها شلیک می شود، و شما هنوز باید مین ها را پاکسازی کنید، زیرا نیروها باید از پشت سر عبور کنند.
سرهنگ سایفولین در طی یک عملیات ویژه دوبار زخمی شد. او فرماندهی هنگ 40 را برعهده داشت. به دلیل شجاعت و قهرمانی در انجام مأموریت های رزمی، عنوان قهرمان روسیه به او اعطا شد. در حال حاضر، پس از بهبود، به سمت معاون دانشکده فرماندهی عالی مهندسی نظامی تیومن منصوب شده است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала