عضو کنگره: شانسی برای پیروزی اوکراین پیش بینی نمی شود

زلنسکی
زلنسکی - اسپوتنیک ایران  , 1920, 18.08.2023
Telegram
یکی از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا معتقد است، ولادیمیر زلنسکی به دلیل شکست ضد حمله نیروهای مسلح اوکراین مجبور به مذاکره خواهد بود.
به گزارش اسپوتنیک، "اندی هریس" نماینده کنگره آمریکا به پولیتیکو گفت:" صراحتاً به شما اعلام می دارم، آن ضدحمله متقابل شکست خورد."
به گفته وی، زلنسکی بدون کمک آمریکا به صورتی "شرم آور" شکست می خورد و اکنون باید این مناقشه را حل کرد. نماینده کنگره همچنین ابراز تردید کرد که کی یف شانسی برای پیروزی داشته باشد.
هریس گفت: "من فکر می کنم زمان آن فرا رسیده که واقعاً برای گفتگوهای صلح دعوت کنیم. می دانم که رئیس جمهور زلنسکی این را نمی خواهد."
پیش از این، سرگئی شایگو، وزیر دفاع اوکراین گفته بود که نیروهای مسلح اوکراین در حمله متقابل "تبلیغ شده" غرب به نتایجی دست نمی‌یابند، سطح بالای آموزش ارتش روسیه این امکان را فراهم می‌آورد که با انعطاف‌پذیری به برنامه‌های "متولیان غربی" پاسخ دهد.
مسکو بارها اعلام کرده است که برای مذاکره آماده است، اما کی یف در سطح قانونگذاری آنها را ممنوع کرده است. غرب مدام روسیه را به مذاکره دعوت می کند، اما در عین حال امتناع اوکراین از شرکت در گفتگو را نادیده می گیرد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала