مدودف: در حال حاضر هیچ نیازی به مذاکره در مورد اوکراین نیست

© Sputnik / Ekaterina Shtukina /  مراجعه به بانک تصاویر Председатель "Единой России", заместитель председателя Совета безопасности РФ Дмитрий Медведев
Председатель Единой России, заместитель председателя Совета безопасности РФ Дмитрий Медведев - اسپوتنیک ایران  , 1920, 19.05.2023
اشتراک
دیمیتری مدودف، معاون رئیس شورای امنیت روسیه گفت: روسیه در مورد اوکراین و حتی شرایط برقرای صلح پس از جنگ را تنها می تواند با واشنگتن مذاکره کند.
به گزارش اسپوتنیک، دیمیتری مدودف، معاون رئیس شورای امنیت روسیه گفت: روسیه در مورد اوکراین و حتی شرایط برقرای صلح پس از جنگ را فقط می تواند واشنگتن مذاکره کند، اما از آنجایی که صحبت در مورد آن خیلی زود است، اکنون نیازی به مذاکره نیست.
مدودف در کانال تلگرامی خود به اظهارات اورسولا فون در لاین رئیس کمیسیون اروپا مبنی بر لزوم رد مذاکرات صلح با شرایط مساوی بین روسیه و اوکراین پرداخت و اظهار داشت: "سخت است با یک متخصص زنان که تظاهر به رهبری اتحادیه اروپا می کند مخالفت کنم. این خانم گفت که مذاکرات بین روسیه و اوکراین در شرایط مساوی باید انجام شود. البته که اینطور است. چگونه می توان با یک کشور نازی که در حالت نیمه جان تحت کنترل خارجی قرار دارد، مذاکرات مساوی انجام داد؟"
وی تاکید کرد که گفتگو فقط می تواند بین روسیه و ایالات متحده باشد.
مدودف در اینباره افزود: "فقط می توان با اربابان آنان صحبت کرد. یا بهتر است بگوییم، فقط با واشنگتن. هیچ شریک گفتگوی دیگری وجود ندارد. فقط هم در مورد شرایط برقراری نظم جهانی پس از جنگ می توان گفتگو کرد. اگرچه صحبت در این مورد خیلی زود است. بنابراین هیچ مذاکره ای در حال حاضر نیاز نیست.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала