زلنسکی نه از موضع اوکراین، بلکه از ناتو دفاع می کند

© Sputnik / Aleksey Nikolskyi /  مراجعه به بانک تصاویر ویکتور مدودچوک سیاستمدار مخالف اوکراینی
ویکتور مدودچوک سیاستمدار مخالف اوکراینی - اسپوتنیک ایران  , 1920, 08.02.2023
Telegram
مدودچوک معتقد است، سیاست ناتو، اوکراین و غرب را متحد کرده است، اما علیرغم بار سنگین جنگ برای اروپا، اکنون شکست اوکراین، شکست ناتو خواهد بود.
به گزارش اسپوتنیک، "ویکتور مدودچوک" رئیس شورای سیاسی "پلتفرم مخالف - برای زندگی" در مقاله ای برای ریانووستی روسیه نوشت:" ولودیمیر زلنسکی، نه از موضع اوکراین، بلکه از ناتو دفاع می‌کند، اما برای ادامه درگیری، او ابزار لازم را ندارد. و این موضوع بار سنگینی برای اروپا به همراه دارد".
مدودچوک در ادامه می گوید:" چه سودی دارد که زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین، برخلاف منافع کشورش، برخلاف وعده های انتخاباتی خود، علیه صلح و ثبات در اروپا عمل کند؟ سیاست های ناتو، سیاست اوکراین و "غرب جمعی" را با هم متحد کرده است. اکنون شکست اوکراین شکست ناتو خواهد بود، اگرچه این ائتلاف به طور رسمی درگیر این مناقشه نیست".
این سیستمدار کهنه کار تاکید کرد:" به وضوح مشاهده می شود که زلنسکی از مواضع اوکراین دفاع نمی کند، بلکه از مواضع ناتو دفاع می کند، او دائماً از صلح دست می کشد و برای شکست نظامی روسیه از غرب تسلیحات می خواهد. برای جنگ، او نه اسلحه دارد، نه بودجه، نه عقبه سازمان یافته، همه اینها بار سنگینی بر دوش اروپا می گذارد".
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала