- اسپوتنیک ایران, 1920
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
روسیه در تاریخ 24 فوریه عملیات ویژه در اوکراین را آغاز کرد. ولادیمیر پوتین هدف از این عملیات را "حمایت از مردمی خواند که به مدت هشت سال مورد قلدری و نسل کشی رژیم کی یف قرار گرفته اند."

میتینگ "خویشاوندانمان را رها نمی کنیم" در مسکو، همزمان با رفراندوم الحاق به روسیه + ویدئو

© Sputnik / Evgeny Odinokov  /  مراجعه به بانک تصاویر میتینگ "خویشاوندانمان را رها نمی کنیم" در مسکو، همزمان با رفراندوم الحاق به روسیه + ویدئو
میتینگ خویشاوندانمان را رها نمی کنیم در مسکو، همزمان با رفراندوم الحاق به روسیه + ویدئو  - اسپوتنیک ایران, 1920, 23.09.2022
Telegram
در مرکز مسکو، هزاران طرفدار الحاق جمهوری خلق دونتسک و لوهانسک و همچنین ادارات مناطق زاپوروژیا و خرسون گرد هم آمدند.
به گزارش اسپوتنیک، در مرکز مسکو، مردم در یک گردهم آیی بزرگ در دفاع از خویشاوندان خود در جمهوری خلق دونتسک و لوهانسک و همچنین ادارات مناطق زاپوروژیا و خرسون جمع شدند.
پیش از این، مقامات جمهوری خلق دونتسک و لوهانسک و همچنین ادارات مناطق زاپوروژیا و خرسون در بیانیه هایی اعلام کردند که در یک رفراندوم و همه پرسی در این مناطق، موضوع پیوستن به روسیه به عنوان تابعیت کشور فدراسیون روسیه را برگزار کنند. رای گیری در تمامی این مناطق از 23 تا 27 سپتامبر انجام خواهد شد.همچنین، منطقه زاپوروژیا خواستار این است که از اوکراین خارج شود، اعلام استقلال کند و سپس به فدراسیون روسیه بپیوندد.
امروز روز نخست این رفراندوم برگزار شد. نظرسنجی ها حاکی از طرفداری اکثریت آرای مردم این مناطق به الحاق به روسیه است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала