- اسپوتنیک ایران, 1920
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
روسیه در تاریخ 24 فوریه عملیات ویژه در اوکراین را آغاز کرد. ولادیمیر پوتین هدف از این عملیات را "حمایت از مردمی خواند که به مدت هشت سال مورد قلدری و نسل کشی رژیم کی یف قرار گرفته اند."

لاوروف: وضعیت فعلی تأیید می کند که مردم دونباس می خواهند مالک سرنوشت خود باشند

© Sputnik / Ministry of Foreign Affairs of the Russian Federation /  مراجعه به بانک تصاویر لاوروف: وضعیت فعلی تأیید می کند که مردم دونباس می خواهند مالک سرنوشت خود باشند
لاوروف: وضعیت فعلی تأیید می کند که مردم دونباس می خواهند مالک سرنوشت خود باشند - اسپوتنیک ایران, 1920, 20.09.2022
Telegram
سرگی لاوروف در خصوص برگزاری همه پرسی در جمهوری های خلق دونتسک و لوهانسک: وضعیت فعلی تأیید می کند که مردم دونباس می خواهند مالک سرنوشت خود باشند
به گزارش اسپوتنیک، لاوروف در پاسخ به سوال روزنامه نگار پاول زاروبین گفت: از همان آغاز عملیات ویژه نظامی و در دوره قبل از آن، گفتیم که مردم باید سرنوشت خود را تعیین کنند. و کل وضعیت فعلی تایید می کند که آنها می خواهند بر سرنوشت خود مسلط شوند.
روز دوشنبه، اتاق های مدنی جمهوری های خلق دونتسک و لوهانسک از روسای جمهوری ها دنیس پوشیلین و لئونید پاسچنیک درخواست کردند تا فوراً یک همه پرسی برای پیوستن به فدراسیون روسیه برگزار کنند. روز سه شنبه شورای عمومی منطقه خرسون نیز با همین پیشنهاد رئیس منطقه را مورد خطاب قرار داد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала