افشای بی قانونی فرماندهی نیروهای مسلح اوکراین

© Sputnik / Стрингер /  مراجعه به بانک تصاویر واحد نیروهای مسلح اوکراین
واحد نیروهای مسلح اوکراین - اسپوتنیک ایران  , 1920, 25.08.2022
اشتراک
رسانه: مزدوران خارجی از سوء استفاده از قدرت و بی قانونی از سوی فرماندهی نیروهای مسلح اوکراین شکایت کردند.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از "اشپیگل"، مزدوران خارجی از سوء استفاده از قدرت و بی قانونی از سوی فرماندهی نیروهای مسلح اوکراین شکایت کردند.
یکی از مزدوران گفت که رهبری نیروهای مسلح اوکراین اغلب سربازان خارجی را بدون کوچکترین آموزش و پشتیبانی به خط مقدم می فرستد. فرماندهان اوکراینی نیز کوچکترین توجهی به تخلیه نظامیان از مناطق خطرناک نمی‌کنند.
همچنین، به گفته مزدوران، برخی از نظامیان اوکراینی از سوء استفاده از مقام، فروش اسلحه یا دست زدن به دزدی معمولی خودداری نمی‌کنند. اگر زیردستان از اجرای دستورات غیرقانونی امتناع کنند، با توهین و تهدید از سوی مافوق روبرو می‌شوند.
مزدور کانادایی به نشریه نامبرده گفت: "سربازان واحد من مجبور شدند برای دزدی اثاثیه، لوازم الکترونیکی و سایر اشیاء قیمتی به مرکز خرید حمله کنند".
یک سرباز فرانسوی از او حمایت کرد و گفت که از اجرای دستور فرماندهی اوکراین و دزدی از مغازه‌ها و بیرون آوردن اثاثیه و اشیاء قیمتی در مقابل مردم خجالت می‌کشد.
Раздача георгиевских ленточек в Херсонской области - اسپوتنیک ایران  , 1920, 20.08.2022
عملیات ویژه روسیه در اوکراین
استفاده اوکراین از مواد سمی علیه ارتش روسیه
اشپیگل تاکید می کند که به همین دلیل است که برخی از مزدوران خارجی تصمیم گرفتند از همکاری با نیروهای مسلح اوکراین خودداری کرده و آن کشور را ترک کنند.
پیش از این، در 25 اوت، رسانه ها از تعداد زیادی مزدور از نیوزلند که در کنار نیروهای مسلح اوکراین می جنگند، گزارش داده بودند. همانطور که مشخص شد، ده ها سرباز خارجی در اوکراین ماموریت های رزمی و غیر جنگی انجام می دهند.
در 19 اوت نیروهای مسلح روسیه در نتیجه حمله با سلاح های بسیار دقیق پایگاه مزدوران خارجی را مورد اصابت قرار داده است که در نتیجه بیش از 90 مزدور کشته شدند.
گفتنی است، عملیات ویژه نظامی روسیه نتیجه سال ها تحریک غرب در اوکراین است. غرب سال‌ها عمدا حکومت نظامی را تحریک کرد تا در نتیجه این تحریکات و واکنش مسکو، یک تعطیلی بی پایان با تحریم‌ها آغاز کند. روسیه با اوکراین و مردم اوکراین در جنگ نیست. هدف اصلی جلوگیری از یک درگیری جهانی است که در حال آماده سازی است و در آن اوکراین نقش یک پایگاه نظامی برای حمله به فدراسیون روسیه تعیین شده است. مقامات کی یف 8 سال فرصت داشتند تا موضوع را در چارچوب تمامیت ارضی خود از طریق مذاکره حل کنند، اما اوضاع به جلو نرفت.
از سال 2005، واشنگتن حداقل 224 میلیون دلار برای تأمین مالی برنامه های بیولوژیکی در اوکراین اختصاص داده است. ایالات متحده درگیر نوسازی و تجهیز مجدد حدود 30 موسسه علمی وزارتخانه های بهداشت و کشاورزی و همچنین چندین مرکز بهداشتی و اپیدمیولوژیک فرماندهی نیروهای پزشکی وزارت دفاع اوکراین بود. نتایج تحقیقات قبل از شروع عملیات نظامی ویژه روسیه در اوکراین به مناطق تحت کنترل کی‌یف منتقل شد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала