محل برگزاری اولین دادگاه نظامی گردان آزوف مشخص شد

© Sputnik / Viktor Tolochkoمحل برگزاری اولین دادگاه نظامی گردان آزوف مشخص شد
محل برگزاری اولین دادگاه نظامی گردان آزوف مشخص شد - اسپوتنیک ایران  , 1920, 08.08.2022
اشتراک
دنیس پوشیلین رئیس جمهوری خلق دونتسک بیان داشت که اولین دادگاه نظامی گردان آزوف در ماریوپل برگزار می شود.
به گزارش اسپوتنیک، دنیس پوشیلین رئیس جمهوری خلق دونتسک در برنامه " 60 دقیقه" شبکه " راسیا 1" گفت: اولین دادگاه نظامی گردان " آزوف" در ماریوپل برگزار خواهد شد.
وی افزود: این یک دادگاه اجتناب ناپذیر است – و بله، یکی از اولین دادگاه ها در ماریوپل خواهد بود. ما در همه زمینه‌ها آماده می‌شویم، از جمله محل در حال آماده‌سازی است و کل پایگاه اطلاعات و مدارک در حال آماده‌سازی است."
روسیه در ۲۴ فوریه عملیات نظامی خود را در اوکراین آغاز کرد. رئیس جمهور ولادیمیر پوتین، هدف آن را "حمایت از افرادی که به مدت هشت سال مورد قلدری و نسل کشی رژیم کی‌یف قرار گرفته اند" نامید.
به گفته وی، برای این منظور، برنامه ریزی شده است که "نازی زدایی و غیرنظامی سازی اوکراین" انجام شود، تا همه جنایتکاران جنگی که مسئول "جنایت های خونین علیه غیرنظامیان" در دونباس هستند، به دست عدالت سپرده شوند.
به گفته وزارت دفاع روسیه، نیروهای مسلح روسیه تنها به زیرساخت های نظامی و نیروهای اوکراینی حمله می کنند و از ۲۵ مارس، آنها وظایف اصلی مرحله اول را انجام داده اند - آنها پتانسیل رزمی اوکراین را به میزان قابل توجهی کاهش داده اند. هدف اصلی در بخش نظامی روسیه آزادسازی دونباس نام داشت.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала