گازپروم: انتقال حجم گاز به سامانه اطلاعات جغرافیایی "سودژا" غیرممکن است

© Sputnik / Maksim Blinov /  /  مراجعه به بانک تصاویر ارائه طرح های توسعه میادین نفتی ایران توسط گازپروم نفت و لوک ایل
ارائه طرح های توسعه میادین نفتی ایران توسط گازپروم نفت و لوک ایل  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 10.05.2022
Telegram
گازپروم در بیانیه ای اعلام نمود که انتقال حجم گاز به سامانه اطلاعات جغرافیایی (جی آی اس) منطقه سودژا Sudzha GIS از نظر فناوری غیرممکن است.
به گزارش اسپوتنیک، سرگی کوپریانوف سخنگوی گازپروم گفت که انتقال حجم گاز به ایستگاه اندازه گیری گاز "سودژا" در روسیه از نظر فناوری غیرممکن است، توزیع حجم در توافقنامه همکاری با اوکراین بیان شده است، طرف اوکراینی از این موضوع آگاه است.
او گفت: "انتقال حجم گاز به سامانه اطلاعات جغرافیایی (جی آی اس) منطقه سودژا ، بر اساس طرح روسی، از نظر فناوری غیرممکن است، توزیع حجم ها به وضوح در توافق نامه همکاری مورخ 30 دسامبر 2019 ذکر شده است و طرف اوکراینی به خوبی از این موضوع آگاه است."
Стенд с логотипом компании Газпром на международном инвестиционном форуме Сочи 2016 - اسپوتنیک ایران  , 1920, 27.04.2022
شرکت نفت، گاز، معدن "پی‌جی‌نیگ" لهستان اخطار گازپروم برای توقف عرضه را دریافت کرد
پیش از این اپراتور GTS اوکراین اعلام کرده بود که ترانزیت گاز به اروپا از طریق ایستگاه سوهرانیووکا از ساعت 7:00 روز چهارشنبه 11 می متوقف می شود. این شرکت اوکراینی "شرایط فورس ماژور" را علت این امر می داند که حمل و نقل بیشتر گاز را از طریق ایستگاه سوهرانیوکا و ایستگاه کمپرسور نووپسکوف که تحت کنترل روسیه هستند غیرممکن می‌کند.
در بیانیه طرف اوکراینی همچنین آمده است که انتقال موقت ظرفیت غیرقابل دسترس از نقطه اتصال فیزیکی "سوهرانیکووا" به نقطه اتصال فیزیکی "سودژا" واقع در قلمرو تحت کنترل اوکراین نیز امکان پذیر است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала