ترکیه: فردا مذاکرات روسیه و اوکراین در استانبول شروع می شود

© Sputnik / Alexandr Kryazhev /  مراجعه به بانک تصاویر ترکیه: ۲۹ مارس مذاکرات روسیه و اوکراین در استانبول شروع می شود
ترکیه: ۲۹ مارس مذاکرات روسیه و اوکراین در استانبول شروع می شود  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 28.03.2022
Telegram
نماینده اردوغان اطلاع داد که انتظار می رود مذاکرات بین روسیه و اوکراین در استانبول در تاریخ ۲۹ مارس در ساعت ۱۰.۳۰ به وقت مسکو شروع شود.
به گزارش اسپوتنیک دیدار هیات های روسی و اوکراینی فردا ساعت ۱۰.۳۰ صبح در اتاق کار کاخ دلمه باغچه در استانبول شروع می شود.
این نشست به صورت غیر علنی برگزار می شود اما پس از آغاز دیدار نمایندگان رسانه می توانند پخش برنامه را در مقابل کاخ دلمه باغچه انجام داده، مصاحبه و نظرخواهی کنند.
در ۲۴ فوریه، روسیه عملیات نظامی ویژه ای را برای ارائه حفاظت از جمهوری های دونباس که در اوایل همان هفته رسماً به رسمیت شناخته بود، آغاز کرد. مسکو به صراحت اعلام کرده است که هیچ طرح اشغالگری ندارد و هدف این عملیات حفاظت از غیرنظامیان دونباس در برابر نسل کشی است. وزارت دفاع روسیه تاکید کرد که این عملیات تنها زیرساخت های نظامی اوکراین را با تسلیحات با دقت بالا هدف قرار می دهد. از آن زمان کشورهای غربی فشار تحریم‌ها بر روسیه را افزایش داده‌اند و تعدادی از بانک‌ های روسیه را تحریم کرده و تعدادی از مقامات ارشد روسیه را در لیست سیاه قرار داده‌اند و دارایی‌ های آنها را در خارج از کشور مسدود کرده‌اند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала