برگزاری دور جدید مذاکرات روسیه و اوکراین در ۲۹ تا ۳۰ مارس

© Sputnik / Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Belarus /  مراجعه به بانک تصاویر برگزاری دور جدید مذاکرات روسیه و اوکراین در ۲۹ تا ۳۰ مارس
برگزاری دور جدید مذاکرات روسیه و اوکراین در ۲۹ تا ۳۰ مارس - اسپوتنیک ایران  , 1920, 27.03.2022
اشتراک
دستیار رئیس جمهور روسیه اعلام کرد: دور جدید مذاکرات با هیأت اوکراین به صورت حضوری در ۲۹ تا ۳۰ مارس برگزار می شود.
به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر مدینسکی دستیار رئیس جمهور روسیه، در کانال تلگرامی خود گفت: مذاکرات با هیئت اوکراین در روزهای ۲۹ تا ۳۰ مارس ادامه خواهد داشت.
او نوشت: امروز دور دیگری از مذاکرات با اوکراین در مورد ویدئو کنفرانس انجام شد. در نتیجه تصمیم گرفته شد که در روزهای ۲۹ تا ۳۰ مارس به صورت حضوری با یکدیگر ملاقات کنیم.
روسیه در ۲۴ فوریه عملیات نظامی خود را در اوکراین آغاز کرد. رئیس جمهور ولادیمیر پوتین هدف آن را "حمایت از افرادی که به مدت هشت سال مورد قلدری و نسل کشی رژیم کی یف قرار گرفته اند" نامید.
به گفته وی، برای این منظور، برنامه ریزی شده است که "نازی زدایی و غیرنظامی سازی اوکراین" انجام شود، تا همه جنایتکاران جنگی که مسئول "جنایت های خونین علیه غیرنظامیان" در دونباس هستند، به دست عدالت سپرده شوند.
به گفته وزارت دفاع روسیه، نیروهای مسلح تنها به زیرساخت های نظامی و نیروهای اوکراینی حمله می کنند.
رئیس جمهور روسیه تاکید کرد که با حمایت نیروهای مسلح روسیه، نظامیان جمهوری های خلق لوهانسک و دونباس در حال تدارک حمله هستند، اما صحبتی از اشغال اوکراین نیست.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала