واریز ۱۵۰ هزار تومان یارانه نوروزی برای برخی از سرپرستان خانوار ایرانی

© REUTERS / Raheb Homavandiواریز ۱۵۰ هزار تومان یارانه نوروزی برای برخی از سرپرستان خانوار ایرانی
واریز ۱۵۰ هزار تومان یارانه نوروزی برای برخی از سرپرستان خانوار ایرانی - اسپوتنیک ایران  , 1920, 17.03.2022
Telegram
ابراهیم رئیسی اعلام نمود که با واریز 150 هزار یارانه نقدی در اجرای سیاست‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت دولت سیزدهم از اقشار آسیب‌پذیر و کم‌درآمد ایرانی در جهت حمایت و حل مشکلات معیشتی خانوارهای فاقد یا با درآمد کم صورت گرفته است.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، همان گونه که سازمان برنامه و بودجه ایران اعلام کرده بود،‌ با دستور آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ساعت ۲۴ شب ۲۵ اسفند ماه ۱۴۰۰ یارانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریالی کمک معیشت عید نوروز به حساب ۱۲ میلیون نفر از سرپرستان خانوارهای شناسایی شده واریز شد.
این مبلغ به مناسبت فرارسیدن عید نوروز به حساب بیش از ۱۲ میلیون و ۳۵۸ هزار نفر از سرپرستان شناسایی شده وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی که غالبا از دهک‌های اول تا چهارم به انضمام افراد تحت پوشش و مستمری بگیران سازمان‌های حمایتی نظیر کمیته امداد و بهزیستی کشور هستند و به هر دلیلی از سهام عدالت جا افتاده‌اند، واریز شد.
یارانه نقدی چه کسانی در ایران حذف می شود؟ - اسپوتنیک ایران  , 1920, 02.03.2022
یارانه نقدی چه کسانی در ایران حذف می شود؟
در اجرای سیاست‌های کوتاه مدت و بلند مدت دولت سیزدهم از اقشار آسیب پذیر و کم درآمد و اجرای برنامه های کاهش فقر مطلق درجامعه و به جهت حمایت و حل مشکلات معیشتی خانوارهای فاقد یا با درامد کم این اقدام صورت گرفته است.
دولت سیزدهم در بهمن ماه سال جاری و به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نیز مبلغ یک میلیون ریال به ازای هر نفر به اقشار آسیب پذیر که شامل دهک‌های اول تا چهارم به انضمام افراد تحت پوشش و مستمری بگیران سازمان‌های حمایتی نظیر کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی کشور بود، پرداخت کرد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала