واکنش سردبیر راشاتودی به ممنوعیت پخش خبرگزاری های روسی در اروپا

© Sputnikواکنش سردبیر راشاتودی به ممنوعیت خبرگزاری های روسی در اروپا
واکنش سردبیر راشاتودی به ممنوعیت خبرگزاری های روسی در اروپا  - اسپوتنیک ایران, 1920, 27.02.2022
Telegram
مارگاریتا سیمونیان در واکنش به ممنوعیت پخش برنامه های خبرگزاری های راشاتودی و اسپوتنیک در اروپا گفت که ما می دانیم در شرایط تحریم چگونه کار خود را انجام دهیم.
به گزارش اسپوتنیک، مارگاریتا سیمونیان سردبیر شبکه آر‌تی در واکنش به تحریم رسانه های روسیه توسط اروپا گفت: در رابطه با ممنوعیت پخش برنامه ها و اخبار راشا تودی و اسپوتنیک در اتحادیه اروپا، من رسماً اعلام می کنم که حتی یک نفر که صادقانه برای ما کار کرده و به کار خود ادامه دهد در هیچ کشوری اخراج نخواهد شد. ما می دانیم در شرایط تحریم چگونه کار خود را انجام دهیم. این مردم آزادی خواه هشت سال است که ما را برای این امر آماده کرده اند.
کمیسیون اروپا پیشنهاد ممنوعیت خبرگزاری های راشاتودی و اسپوتنیک در اتحادیه اروپا را داد  - اسپوتنیک ایران, 1920, 27.02.2022
کمیسیون اروپا پیشنهاد ممنوعیت خبرگزاری های راشاتودی و اسپوتنیک در اتحادیه اروپا را مطرح کرد
امروز، با توجه به عملیات نظامی روسیه در اوکراین، کمیسیون اروپا پیشنهاد ممنوعیت خبرگزاری های راشانودی و اسپوتنیک، شرکت های تابعه آنها در اتحادیه اروپا را ارائه کرد. در این راستا، رئیس کمیسیون اروپا روز یکشنبه به خبرنگاران گفت: کمیسیون اروپا فعالیت رسانه های دولتی روسیه در اتحادیه اروپا را ممنوع خواهد کرد. او گفت: "یک اقدام بی‌سابقه دیگر انجام خواهیم داد: ما ماشین رسانه‌ای کرملین را در اتحادیه اروپا را ممنوع خواهیم کرد". به گفته وی؛ تعداد رسانه های مشمول ممنوعیت شامل راشا تودی، اسپوتنیک و شرکت های تابعه آنها خواهد بود، کمیسیون اروپا در حال توسعه ابزارهای لازم برای این امر است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала