تصاویر هالک ایرانی فتوشاپی از آب درآمد +عکس، ویدئو

© Photo / SAJAD GHARIBIسجاد غریبی، هرکول ایرانی
سجاد غریبی، هرکول ایرانی - اسپوتنیک ایران, 1920, 26.02.2022
Telegram
ویدئوی منتشر شده از رویارویی سجاد غریبی با مارتین فورد توجه بسیاری از کاربران را به فیزیک بدنی او جلب کرده است.
به گزارش اسپوتنیک، دیدار رسمی سجاد غریبی با مارتین فورد قرار است دوم آوریل در سالن O2 برگزار شود اما این دو نفر که در دبی حضور دارند در روز‌های گذشته برای اولین بار رو در روی یکدیگر قرار گرفتند.
در این تقابل هر دو آماده بودند تا با دیگری مقابله کنند اما این هالک ایرانی بود که موفق شد فورد را به زمین بزند. پس از درگیری مختصری که روی زمین داشتند برای دومین بار سرپا کار را آغاز کردند و این بار فورد بود که با ضربه‌ای باعث شد غریبی به زمین بیفتد. نبود اقدامات امنیتی کافی در رینگ مسابقه سبب شده است افرادی که در حال فیلم‌برداری از این تقابل بودند وارد رینگ شده و در نهایت این رقابت را نیمه‌کاره متوقف شود.
نکته عجیب این تقابل تفاوت قد قابل توجه بین سجاد غریبی و مارتین فورد بود که توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد و غریبی، علیرغم داشتن لقب هالک ایرانی، به شکل واضحی از رقیب خود کوتاه قامت‌تر است. کاربران در این‌باره عنوان می‌کنند بدون شک این موضوع در رقابت ماه آوریل برای او دردسرساز خواهد شد.
رقابت این دو ورزشکار که قرار است حدود یک ماه دیگر برگزار شود در چهار وقت دو دقیقه‌ای خواهد بود و قرار است اتحادیه بوکس حرفه‌ای بر آن نظارت کند. فورد و غریبی هرگز پیش از این تجربه مبارزه در رینگ را نداشته‌اند اما فورد سال‌ها در حال تمرین در رشته هنرهای رزمی ترکیبی بوده و یکی از علاقمندان جدی این رشته ورزشی به حساب می‌آید. سبک تمرینی غریبی پیش از این از سوی هواداران زیر سوال رفته بود و فورد نیز ویدئوهای عجیب منتشر شده از او را "شرم‌آور" خوانده بود. این ورزشکار بریتانیایی مدعی شده بود که پیروزی برابر غریبی در ماه آوریل دستاورد خاصی برای او به حساب نمی‌آید.
فورد پیش از این نیز گفت: "من فقط می‌خواهم سرش را خرد کنم. این هیچ حس پیروزی یا غروری به من نمی‌دهد چون اساسا فکر نمی‌کنم که او چیزی برای عرضه داشته باشد و کاری کند که من احساس غرور کنم. این مبارزه برای من برطرف کردن چرندیاتی است که در چند سال اخیر مطرح شده است."
انتشار این تصاویر و ویدئو‌ها ضمن اینکه تاسف کاربران را برانگیخته است موجب شده است آنها عنوان کنند تصاویر منتشر شده غریبی فتوشاپ بوده و یا با تکنیک‌های خاصی فیلمبرداری و تصویربرداری شده است. بسیاری از کاربران هم امیدوارند سجاد غریبی از این مسابقه صرف‌نظر کند به این دلیل که معتقدند او با شرایطی که دارد شکست می‌خورد و به اسم ایران یک آبروریزی به بار می‌آورد و حتی شاید این شکست به قیمت جانش هم تمام شود چراکه بنظر می‌آید فورد به او رحم نخواهد کرد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала