پوتین خطاب به مردم اوکراین: قدرت را در دستان خود بگیرید

© Sputnik / Sergey Guneev /  مراجعه به بانک تصاویر پوتین خطاب به مردم اوکراین: قدرت را در دستان خود بگیرید
پوتین خطاب به مردم اوکراین: قدرت را در دستان خود بگیرید - اسپوتنیک ایران  , 1920, 25.02.2022
Telegram
رئیس جمهور روسیه از مردم اوکراین خواست که از گروه های نئونازی فاصله بگیرند زیرا این گروه ها کل مردم اوکراین را گروگان گرفتند.
به گزارش اسپوتنیک ولادیمیر پوتین در سخنانی خطاب به مردم اوکراین گفت: "قدرت را در دستان خود بگیرید. به نظر می رسد توافق برای ما آسان تر از این باند معتادان به مواد مخدر و نئونازی ها باشد که در کیف مستقر شدند و کل مردم اوکراین را گروگان گرفتند."
گفتنی است که در تاریخ 24 فوریه 2020، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه پیش از این گفته بود، در مورد عملیات نظامی ویژه در دونباس تصمیم گرفته است. وی در یک سخنرانی تلویزیونی گفت: شرایط نیازمند اقدام قاطع و فوری ما است، جمهوری‌های مردمی دونباس از روسیه در خواست کمک کردند. رئیس‌جمهور روسیه با بیان اینکه تمام مسئولیت این خونریزی‌ها بر عهده دولت حاکم بر اوکراین خواهد بود، از ارتش اوکراین خواست تا دستورات جنایتکارانه مقامات اوکراینی را اجرا نکنند، سلاح‌ها را زمین بگذارند وبه خانه های خود بروند.
وزارت دفاع فدراسیون روسیه نیز اعلام کرد که نیروهای مسلح این کشور هیچ حمله موشکی، هوایی یا توپخانه ای به شهرهای اوکراین انجام نمی دهند. در ادامه اشاره کرده که زیرساخت‌های نظامی، تأسیسات دفاع هوایی، فرودگاه‌های نظامی، هوانوردی نیروهای مسلح اوکراین با سلاح‌های با دقت بالا از کار افتاده‌اند. این وزارتخانه تصریح کرد که هیچ چیز غیرنظامیان را تهدید نمی کند.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала