خودروی خبرنگاران رسانه های روسی ریا نووستی و ایزوستیا در جمهوری مردمی دونتسک گلوله باران شد+ ویدئو

© Sputnik / Mikhail Voskresenskiy /  مراجعه به بانک تصاویر خبرنگاران رسانه های روسی ریا نووستی و ایزوستیا در جمهوری مردمی دونتسک گلوله باران شدند
خبرنگاران رسانه های روسی  ریا نووستی و ایزوستیا در جمهوری مردمی دونتسک گلوله باران شدند  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 24.02.2022
Telegram
خبرنگاران رسانه های روسی ریانووستی و ایزوستیا در منطقه اسپارتاک در جمهوری مردمی زیر آتش گلوله قرار گرفتند اما آسیب ندیدند.
به گزارش اسپوتنیک، خبرنگار خبرگزاری ریا نووستی اطلاع داد که خودروی حامل خبرنگاران بطور هدفمند مورد حمله قرار گرفته است.
ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه صبح پنجشنبه اعلام کرد که در مورد عملیات نظامی ویژه علیه اوکراین تصمیم گرفته است. او در یک سخنرانی تلویزیونی خطاب به روس‌ها گفت که شرایط "نیازمند اقدام قاطع و فوری ما است، جمهوری‌های مردمی دونباس با درخواست کمک به روسیه متوسل شدند." به گفته رهبر روسیه، تمام مسئولیت این خونریزی بر عهده وجدان رژیم حاکم بر اوکراین خواهد بود. وی از ارتش اوکراین خواست که از دستورات جنایتکارانه مقامات اوکراین پیروی نکنند، سلاح های خود را زمین بگذارند و به خانه های خود بروند.
بعداً، وزارت دفاع روسیه تأکید کرد که نیروهای مسلح روسیه هیچ حمله موشکی، هوایی یا توپخانه ای به شهرهای اوکراین انجام نداده اند: زیرساخت های نظامی، تأسیسات دفاع هوایی، فرودگاه های نظامی و هوانوردی توسط تسلیحات با دقت بالا از کار افتاده اند. این وزارتخانه اطمینان داد که جمعیت غیرنظامی در خطر نیست.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала