آمریکا چهار بمب افکن استراتژیک B-52H با قابلیت حمل اتمی را در اروپا مستقر کرد

© Sputnik / Nina Padalko /  مراجعه به بانک تصاویر آمریکا ًچهار بمب افکن استراتژیک B-52H با قابلیت حمل اتمی را در اروپا مستقر کرد
آمریکا ًچهار بمب افکن استراتژیک B-52H با قابلیت حمل اتمی را در اروپا مستقر کرد - اسپوتنیک ایران  , 1920, 10.02.2022
اشتراک
فرماندهی نیروی هوایی آمریکا در اروپا اعلام کرد، گروهی از بمب افکن های استراتژیک B-52H استرافورترس با قابلیت حمل اتمی آمریکا روز پنجشنبه وارد پایگاه نیروی هوایی فیرفورد در بریتانیا شدند. بر اساس منابع، چهار بمب افکن به انگلستان اعزام شدند.
به گزارش اسپوتنیک، فرماندهی نیروی هوایی آمریکا در اروپا اعلام کرد که هواپیمای B-52H Stratofortress، تجهیزات پشتیبانی و پرسنل بال بمباران پنجم از پایگاه نیروی هوایی مینوت، داکوتای شمالی، امروز در یک مأموریت بمب‌افکن گروه ضربت، به پایگاه فیرفورد انگلستان رسید.
در طی چند ماه گذشته، ایالات متحده امریکا به طور منظم بمب افکن های استراتژیک خود را به پایگاه های پیشروی موقت در اروپا می فرستد، جایی که این بمب افکن ها پروازهای آموزشی از جمله در نزدیکی مرزهای روسیه انجام می دهند.
ناتو: می دانیم که روسیه برنامه ای برای تهاجم به روسیه ندارد  - اسپوتنیک ایران  , 1920, 28.01.2022
ناتو: می دانیم که روسیه "برنامه ای برای تهاجم" به اوکراین ندارد
فرماندهی نیروی هوایی آمریکا در اروپا در بیانیه ای اعلام کرد: استقرار چرخشی بمب افکن ها، تعهد ایالات متحده آمریکا به متحدان ناتو و شرکای ائتلاف را در حفظ امنیت جمعی و تضمین حاکمیت ما را تقویت می کند.
پیش از این، اوایل روز پنجشنبه، یک هواپیمای ترابری نظامی سنگین سی 5 گلکسی، نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا با تجهیزات و پرسنل نظامی برای پشتیبانی از پروازهای بمب افکن وارد پایگاه نیروی هوایی فیرفورد در انگلستان شد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала