آنچه در سال ۲۰۲۲ در انتظار صنعت رمزارز است

CC BY 2.0 / Marco Verch Professional Photographer and Speaker / Golden Bitcoin, padlock and flag of Chinaچین آزمایش ارز دیجیتالی خود را آغاز کرد
چین آزمایش ارز دیجیتالی خود را آغاز کرد - اسپوتنیک ایران  , 1920, 31.12.2021
Telegram
در سال ۲۰۲۱، سرمایه کل بازار ارزهای دیجیتال چندین بار افزایش یافت و سرمایه گذاران دیگر به آن به عنوان یک "ایده دیوانه‌وار" نگاه نمی‌کنند.
به گزارش اسپوتنیک، بلومبرگ می‌نویسد: در سال ۲۰۲۱، بیت کوین بیش از ۱۰ برابر رکوردهای تاریخی پیش از این را به ثبت رسانید؛ طبق وب سایت CoinMarketCap، در ۱۰ ماه، سرمایه کل بازار ارزهای دیجیتال تقریباً چهار برابر شد و به ۳ تریلیون دلار رسید.
رکورد تاریخی قیمت بیت کوین - اسپوتنیک ایران  , 1920, 10.11.2021
رکورد تاریخی قیمت بیت کوین
اگر چه که طبق داده های وب سایت CoinGecko، در ۱۴ دسامبر سرمایه کل بازار ارزهای دیجیتال به ۲.۲ تریلیون دلار سقوط کرد؛ با این وجود، رشد بازار چشمگیر است. آجیت سینگ، مدیر ارشد سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی آتش نشانان به بلومبرگ در توضیح اینکه چرا این صندوق تصمیم گرفت ۲۵ میلیون دلار در بیت کوین و اتریوم سرمایه گذاری کند، گفت: ارزهای دیجیتال به یک طبقه دارایی تبدیل شده است که دیگر نمی‌توانیم آن را نادیده بگیریم.
این صندوق بازنشستگی تنها کسی نیست که تصمیم به سرمایه گذاری در دارایی های کریپتو گرفته است. MSCI در اکتبر محاسبه کرد تا به امروز، ۵۲ شرکت با سرمایه کل ۷.۱ تریلیون دلار ریسک ارزهای دیجیتال را پذیرفته و در ارزهای دیجیتال یا ابزارهای مرتبط سرمایه گذاری کرده‌اند. این شرکت‌ها شامل Coinbase، MicroStrategy، تسلا و غیره است. صندوق سرمایه گذاری بلک راک نیز شروع به خرید بیت کوین کرده است. داون فیتزپاتریک، مدیر عامل مدیریت صندوق سوروس، در ماه اکتبر به بلومبرگ گفت که این صندوق "مقداری ارز دیجیتال دارد".
رشوه - اسپوتنیک ایران  , 1920, 25.11.2021
نماینده دادستان تهران: ارز دیجیتال به عنوان رشوه طلب می شود
والنتین رودیونوف، تحلیلگر آتون به فوربس گفت: در سال آینده، هزینه بیت کوین ممکن است از ۱۰۰۰۰۰ دلار و اتریوم از ۱۰۰۰۰ دلار در نیمه اول سال ۲۰۲۲ فراتر رود. در ۱۴ دسامبر، آنها به ترتیب با ۴۷۵۰۰ دلار و ۳۸۳۰ دلار معامله شدند. به گفته آتون، مرحله نهایی رشد در این چرخه نزدیک است، زمانی که قیمت ممکن است بالاتر از سطوح نشان داده شده باشد، پس از آن باید انتظار اصلاح قیمت بیش از ۵۰٪ را داشت.
رستم بوتاشف، مدیر پورتفولیوی بانک سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال Hash CIB می گوید: یکی از خطرات اصلی برای ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲ افزایش تعداد حملات هکری است.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала