افتتاح ساختمان جدید پلاسکو با تاییدیه آتش نشانی تهران

© Sputnikپلاسکو
پلاسکو - اسپوتنیک ایران, 1920, 24.12.2021
Telegram
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: بر اساس جلسه با مسئولین بنیاد مستضعفان اطمینان داده شده است که ساختمان پلاسکو بدون تأییدیه آتش نشانی به بهره برداری نخواهد رسید.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، مهدی داوری، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در تشریح عدم تخصیص عوارض ایمنی ساختمان به سازمان آتش نشانی و پیش بینی آن در قانون توسط شورای اسلامی شهر تهران گفت: درآمدی که از عوارض ایمنی ساختمان کسب می شود باید به برنامه های توسعه ای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تخصیص داده شود.
وی افزود: با توجه به تغییری که در زیرساخت ها اتفاق افتاده بود و از نظر سیستم های مالی نقص هایی وجود داشت باید این نقص ها رفع و سیستم تکمیل می شد؛ لذا حدود نزدیک به دو ماه این تخصیص انجام نشد.
داوری ادامه داد: رایزنی هایی انجام شده و اطلاعات تکمیلی نیز اعمال شده است و از طرف حوزه مالی شهرداری تهران این اطمینان داده شده که مبلغ این دو ماه زمانی که برای تکمیل شبکه صرف شد، به سازمان آتش نشانی بازگردانده خواهد شد.
انتقاد کاربران از نمای جدید ساختمان پلاسکو تهران  - اسپوتنیک ایران, 1920, 01.07.2021
انتقاد کاربران از نمای جدید ساختمان پلاسکو تهران +عکس، ویدئو
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در بخش دیگری از صحبت های خود درباره اخذ تاییدیه ایمنی ساختمان پلاسکو گفت: کارشناسان سازمان آتش نشانی به ساختمان مراجعه و بازدیدی انجام داده اند و همه موارد را دیده اند و اگر نواقصی بوده به آنها اطلاع داده اند.
وی تاکید کرد: در آخرین جلسه ای که با مسئولین بنیاد مستضعفان در روزهای گذشته داشتیم اطمینان داده شده که تا این ساختمان تاییدیه سازمان آتش نشانی را نگیرد، مورد بهره برداری قرار نخواهد گرفت.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала