شباهت عجیب مرد چینی به ایلان ماسک او را به شهرت رساند +ویدئو، عکس

© AP Photo / Hannibal Hanschkeشباهت عجیب مرد چینی به ایلان ماسک او را به شهرت رساند +ویدئو، عکس
شباهت عجیب مرد چینی به ایلان ماسک او را به شهرت رساند +ویدئو، عکس - اسپوتنیک ایران  , 1920, 23.12.2021
Telegram
ویدئویی از یک مرد چینی به دلیل شباهت عجیبی به ایلان ماسک ، مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است.
به گزارش اسپوتنیک، ویدئویی از یک مرد چینی به دلیل اینکه شباهت عجیبی به ایلان ماسک شخصیت سال تایم دارد پربازدید شده است. در ویدئوی کوتاهی که در ابتدا در TikTok منتشر شد، این مرد که خود را ایلان ماسک چینی معرفی می‌کند، در کنار خودرویی ایستاده و از مدیرعامل تسلا تقلید می‌کند.
این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود، این فرد با نام یی لانگ ماسک در چین، خودش را ایلان ماسک معرفی می‌کند. کاربران نیز پس از انتشار این ویدئو به این فرد چینی "لقب دوقلوی ایلان ماسک"، ثروتمندترین مرد جهان، و مدیرعامل شرکت تسلا و اسپیس ایکس را دادند.
برخی از کاربران بر این باورند که ویدئوی منتشر شده نتیجه یک تعامل دیجیتالی روی ویدئو شخص دیگری است که با افزودن چهره واقعی ایلان ماسک روی چهره صاحب اصلی ویدئو و به صورت دیپ فیک ساخته شده است و عنوان می‌کنند با نگاه کردن به حرکات لب‌ها و چشم‌ها در فیلم می‌توان به جعلی بودن فیلم پی برد. همچنین کسانی که در دیپ فیک تجربه دارند، می‌گویند: "مراقب باشید و احتیاط کنید. ادعای دوقلو بودن این شخص با ایلان ماسک واقعیت ندارد، زیرا کسی از خانواده او این موضوع را تایید نمی‌کند."
کاربرانی نیز عنوان می‌کنند در دنیا از هر نفر، هفت نفر شبیه هم هستند و این اتفاق کاملا طبیعی است. کاربرانی نیز متعجبانه عنوان می‌کنند بلاخره کپی ایلان ماسک را هم ساختند و از این پس دنیا جای ترسناک‌تری خواهد شد.
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала