لاوروف: با اعمال تحریم های جدید علیه روسیه، مسکو پاسخ خواهد داشت

© Sputnik / Press-service of Ministry of Foreign Affairs of the Russian Federation / ورود به گالری تصاویرلاوروف: با اعمال تحریم های جدید علیه روسیه، مسکو پاسخ خواهد داشت
لاوروف: با اعمال تحریم های جدید علیه روسیه، مسکو پاسخ خواهد داشت - اسپوتنیک ایران, 1920, 02.12.2021
Telegram
سرگی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه اظهار داشت که اگر واشنگتن به تحریم جدید علیه روسیه بپردازد، حتما با واکنش مسکو مواجه خواهد شد.
به گزارش اسپوتنیک، سرگی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه گفت :" اگر تحریم های جدید (از سوی آمریکا علیه روسیه) اعمال شود، قطعا ما واکنش نشان خواهیم داد." به گفته وزیر امور خارجه روسیه ، روش وضع تحریم در نهایت گریبانگیر خود عاملان این طرح ها و اقدامات یکجانبه و غیر قانونی خواهد شد.
آمریکا در حال بررسی امکان اعمال تحریم ها علیه روسیه است - اسپوتنیک ایران, 1920, 15.11.2021
آمریکا در حال بررسی امکان اعمال تحریم ها علیه روسیه است
پیش از این، کاخ سفید اعلام کرد که در صورت لزوم از اعمال تحریم‌ها علیه روسیه در ارتباط با اوکراین تردیدی نخواهد کرد. جن ساکی سخنگوی کاخ سفید در خصوص اقدامات احتمالی واشنگتن علیه روسیه در رابطه با اوکراین گفت: "از همان آغاز (کار) دولت فعلی، ما نشان دادیم که آماده استفاده از برخی ابزار اقتصادی و سایر ابزارها در پاسخ به اقدامات مضر روسیه هستیم. وزیر خارجه (بلینکن) امروز به صراحت بیان داشت که در استفاده از این ابزارها تردید نخواهیم داشت، اما این کار را با هماهنگی نزدیک با شرکا و متحدان خود انجام خواهیم داد."
نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала