نیروی زمینی ارتش ایران قهرمان مسابقات اربابان سلاح شد

© Sputnik / Виталий Невар /  مراجعه به بانک تصاویر نیروی زمینی ارتش ایران قهرمان مسابقات اربابان سلاح شد
نیروی زمینی ارتش ایران قهرمان مسابقات اربابان سلاح شد - اسپوتنیک ایران  , 1920, 24.08.2021
Telegram
افسر ارشد نظامی ارتش ایران اظهار داشت: تیم اربابان سلاح نیروی زمینی ارتش در اولین روز از برگزاری مسابقات بین‌ المللی نظامی ارتش های جهان در اصفهان مقام نخست را کسب کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ارتش ایران، امیر سرتیپ دوم محسن آذر افروز افسر ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه اصفهان، یزد و چهار محال بختیاری گفت: تیم اربابان سلاح نیروی نیروی زمینی ارتش در رشته توپخانه در روز اول مسابقات نظامی ارتش های جهان با کسب بیشترین امتیاز و با پشت سر گذاشتن ارتش ازبکستان ، روسیه و ویتنام به مقام نخست دست یافت.

 مسابقات غواصی ارتش‌های جهان - اسپوتنیک ایران  , 1920, 23.08.2021
شش کشور در در مسابقات غواصی ارتش‌های جهان شرکت خواهند کرد

وی با اشاره به آمادگی بالای تیم نیروی زمینی ارتش ایران، افزود: کارکنان تیم نظامی نیروی زمینی ارتش از توان فنی و تخصص بسیار بالایی برخوردار هستند، امروز در میدان مسابقه نشان دادند که از نظر فنی از رقبای قدرتمند خود بسیار بالاتر هستند.

امیر سرتیپ ادامه داد: امروز شاهد تخصص و توانایی تیم نیروی زمینی ارتش در رشته تعمیر و حاضر به کاری سلاح های سنگین بودیم، ان شاالله کارکنان ما با کسب تجربه از میدان های بزرگ در سال های گذشته، تیم نخست این دوره از مسابقات خواهند شد.

مسئول برگزاری مسابقات نظامی ارتش های جهان تاکید کرد: تیم های روسیه، ازبکستان و ویتنام از نظر فنی در حد بسیار خوبی قرار دارند، اما تیم نیروی زمینی ارتش با تمرینات خوبی که انجام داد توانست با بیشترین امتیاز و با اقتدار مقام نخست را کسب کند.

حسن آذر افروز در پایان ضمن تشکر از دقت داوران بین المللی افزود: داوران پس از ساعت ها بررسی و با دقت نظر بالا در نهایت تیم نظامی جمهوری اسلامی ایران را به عنوان تیم نخست روز اول معرفی کردند.

لازم به ذکر است تیم ازبکستان، روسیه و ویتنام به ترتیب به مقام های بعدی دست یافتند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала