اعتراض شهروند اهوازی به وزیر نیرو در نبود آب آشامیدنی سالم +ویدئو، عکس

CC BY 4.0 / IRNA / اعتراض شهروند اهوازی به وزیر نیرو در نبود آب آشامیدنی سالم
اعتراض شهروند اهوازی به وزیر نیرو در نبود آب آشامیدنی سالم - اسپوتنیک ایران  , 1920, 03.08.2021
Telegram
شهروند اهوازی در یک ویدئو به نبود آب آشامیدنی سالم به وزیر نیرو گلایه کرد.

به گزارش اسپوتنیک، یک شهروند اهوازی در ویدئویی با خطاب قرار دادن وزیر نیروی ایران از نبود آب آشامیدنی سالم گلایه و شکایت کرد. او در حالی که یک لیوان آب گل‌آلود در دست داشت با حالتی ناراحت و عصبانی گفت: «نهم مرداد ۱۴۰۰، اهواز، دیار کارون، در کنار رودخانه کارون، این آب نوشیدنی ماست، جناب آقای وزیر نیرو، از این آب باید به بچه‌های خودمان بدهیم؟ رحم و مروت کجا رفته؟ ما شورشگریم؟ ما اختشاشگریم؟ آیا شما این آب را برای حیوان هم تجویز می‌کنید که بخورد؟ آیا حاضرید از این آب به حیوانات خودتان بدهید؟ حتی احشام هم از این آب نمی‌خوردند، بعد به ما برچسب می‌زنید برای مطالبه حقمان، بدیهی‌ترین مطالبه‌مان، ما آب نوشیدن نداریم.»


کاربران بسیاری در واکنش به این ویدئو ضمن اظهار تاسف عنوان می‌کنند برخی حالا با تماشای این آب با آب معدنی می‌خواهند مشکل خوزستان را حل کنند اما مشکل آب خوزستان تنها نبود آب آشامیدنی سالم برای خوردن نیست بلکه بی‌توجهی به مشکلات بزرگتر این استان است که متاسفانه مسئولان در این باره اقدامی برای حل مشکلات آنان نمی‌کنند و تنها به منفعت خود می‌اندیشند.

این کاربران بر این باورند اگر این مسئله‌ی بی‌آبی خوزستان همچنان ادامه پیدا کند صبر این شهروندان تمام می‌شود و دوباره برای مطالبه حق خود به ناچار به اعتراض خیابانی روی می‌آورند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала