راهی برای حذف پیام ها در واتساپ حتی پس از گذشت یک روز

© Sputnik / Natalya Seliverstova /  مراجعه به بانک تصاویر راهی برای حذف پیام ها در واتساپ حتی پس از گذشت یک روز
راهی برای حذف پیام ها در واتساپ حتی پس از گذشت یک روز  - اسپوتنیک ایران
Telegram
در پیام رسان فقط 68 دقیقه وقت برای حذف پیام ارسالی وجود دارد اما یک کارشناس روس می گوید این کار را می توان حتی پس از سپری شدن این مدت دارد و فقط باید تاریخ و ساعت را در دستگاه خود تغییر دهید.

به گزارش اسپوتنیک، پاول میاسودوف، کارشناس روس در توضیح می گوید:"اول ، شما باید حالت هواپیما در تلفن هوشمند خود قرار دهید تا دستگاه نتواند پیام های جدید دریافت کند. سپس باید نزدیکترین به زمان ارسال پیام را قرار دهید (تفاوت نباید بیش از تعیین شده 68 دقیقه باشد). پس از آن ، می توانید پیام را در پیام رسان واتساپ حذف کرده و به دنبال  آن تنظیمات و تاریخ درست فعلی را بازگردانید".

کارشناس روس خاطرنشان نی سازد برای خواندن پیام حذف شده دو روش وجود دارد. اولین مورد استفاده از نرم افزارهای متفرقه است  اما این خطر وجود دارد که تمام مکاتبات شما در دسترس مفسده جویان قرار بگیرد. . راه دوم استفاده از عملکرد همگام سازی است اما این عملکرد فقط در سیستم اندروید موجود است" .

عملکرد جدیدی در واتساپ که مدتهاست منتظر آن هستند - اسپوتنیک ایران
عملکرد جدیدی در واتساپ که مدتهاست منتظر آن هستند

وی هشدار می دهد: "اگر تلفن شما قادر به پشتیبان گیری است و موفق به حفظ مکاتبات جدید نشده ،  می تواند پیام های حذف شده را نشان دهد. باید با احتیاط عمل شود  ، زیرا متن هایی هم که شما خودتان پاک کرده اید روی دستگاه ظاهر می شوند."

اما اگر اشتباه کنید و پیام را فقط در دستگاه خود حذف کنید ، دیگر نخواهید توانستید آنرا در دستگاه های دیگران نیز پاک کنید. پاول میاسودوف در پایان گفت: در این حالت کنترل پیام ها از بین می رود و فقط برنامه های خاصی که باید جداگانه نصب شوند می توانند کمک کنند.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала