سرپرست باشگاه پرسپولیس از سمت خود استعفا کرد

CC BY 4.0 / Tasnim News Agency / سرپرست باشگاه پرسپولیس از سمت خود استعفا کرد
سرپرست باشگاه پرسپولیس از سمت خود استعفا کرد - اسپوتنیک ایران
Telegram
سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس با صدرو بیانیه‌ای از سمت خود کناره‌گیری کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از رسانه‌های ایران، مهدی رسول پناه، سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس در پی اتفاقات و حواشی روزهای اخیر که با جدایی دو بازیکن این تیم و همچنین انتشار فایل‌های صوتی و ویدیویی وی همراه بود، با صدرو بیانیه‌ای از سمت خود استعفا کرد.

تجمع هواداران پرسپولیس مقابل مجلس شورای اسلامی - اسپوتنیک ایران
تجمع هواداران پرسپولیس مقابل ساختمان مجلس ایران

متن بیانیه رسول پناه به این شرح است:

خدمت در مقام سرپرستی باشگاه پرسپولیس افتخاری بود که نصیب من شد و در همه زمان حضور در این سمت تلاش کردم علیرغم همه سختی ها، تحدید ها و تهدیدها، باری از روی دوش باشگاه محبوبم بردارم و امروز خوشحالم در طول حضورم توانستم از ۱۳ پرونده مطالباتی این باشگاه، ۹ پرونده را ببندم، به ویژه پرداخت مطالبات برانکو و دستیارانش که مهمترین دغدغه هواداران بود و در پایان فصل گذشته برای اولین بار بیش از ۹۵ درصد مبلغ قرارداد بازیکنان را پرداخت کنم، املاک باشگاه را برگردانم و پرسپولیس را به خصوصی سازی برسانم.

امروز و پس از حاشیه های ایجاد شده و برای اینکه پرسپولیس محبوبم دچار مشکل نشود بار دیگر استعفای خود را اعلام میدارم و از این پس مثل سابق در مقام ارزشمند هواداری در کنار تیمم خواهم بود.

لازم می دانم از سوء تفاهمات ایجاد شده برای مردم شریف و اصیل و خونگرم و مهمان نواز مازندران عذرخواهی کنم، از کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس برای همه تلاش هایشان تشکر و اگر باعث آزردگی آنها شدم پوزش بخواهم. از همه هواداران به خاطر همراهیشان تشکر کنم و از آنها بخواهم برای کسب قهرمانی آسیا اتحاد و همدلی خود را حفظ کنند و در کنار باشگاه بمانند. 

همچنین از وزیر محترم ورزش و جوانان، اعضای محترم هیئت مدیره و همکارانم در باشگاه هم به خاطر حمایت ها و کمک هایشان، صمیمانه سپاسگزارم.

نوار خبری
0
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала